Kurumsal Egzotik Oluyor: Valkyrie’nin Çoklu Para Güvencesi Ödül Kazandırıyor

Kurumsal Egzotik Oluyor: Valkyrie’nin Çoklu Para Güvencesi Ödül Kazandırıyor

www.coindesk.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


Valkyrie Investments, kurumsal müşterilerini, stake ödüllerinin bir kısmını yatırımcılara geri veren çok varlıklı bir kripto fonuna yönlendiriyor.

Baş Yatırım Sorumlusu Steve McClurg CoinDesk’e verdiği demeçte, Valkyrie Multi-Coin Trust’ın (VMCT) halihazırda 15 milyon dolarlık taahhütlere sahip olduğunu söyledi. Kurumsal talebe yanıt olarak oluşturulan (sadece akredite yatırımcılara açıktır), VCMT’nin büyük bankalardan ve hatta sigorta şirketlerinden gelenler sağladığını söyledi.

Söyledikleri şey, pasif bir satın al ve bekletten biraz daha karmaşık. VCMT, aktif olarak yönetilen, çok protokollü bir fon olup, yılda %6’ya kadar staking ödülleri elde etmeye yöneliktir.

McClurg, “İnsanlar zaten paralarını Ethereum’da kazandılar ve bir sonraki şeyi istiyorlar” dedi. “Bunun gerçekten temsil ettiği şey bu.”

Arca da dahil olmak üzere diğer yatırım yöneticileri, endüstri yan yönlü bir ticaret pazarında getiri elde etmek için yaratıcı yollar bulduğundan, daha önce getiri üreten kripto ürünleri piyasaya sürmüştü.

Katman 1 jetonlarından oluşan bir sepetle açılır: Avalanche (AVAX), Binance (BNB), Cosmos (ATOM), Helium (HNT), Terra (LUNA), Polygon (MATIC) ve Zilliqa (ZIL). McClurg’un kısmen “bütünsel”, kısmen metrik odaklı olacağını söylediği aylık yeniden dengelemeler, temel katman tokenleri sepetini – eksi ETH – sallayabilir.

VMCT’nin sepeti, ağın güvenliğini sağlamak için çantalarını teminat olarak gönderen sahiplerini ödüllendiren blok zincirlerinden jetonlar içerir, bu işlem Proof-of-stake olarak adlandırılır. Valkyrie, kârlılığı azaltan ücretleri azaltmak için bu bahis operasyonunun bir bölümünü kendisi yürütüyor.

McClurg, dolar arası sabit paranın bile getiri sağladığını söyledi. Valkyrie’nin Gemini’nin GUSD’sini “çok çekici bir getiri olduğu için” seçtiğini söyledi.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.