Kurumlar Hakkında Crypto.com Araştırma Raporu

Kurumlar Hakkında Crypto.com Araştırma Raporu

www.altcoinbuzz.io

20 m


Kurumsal düzeyde kripto yatırımcılarındaki artışın kripto alanı için iyi zamanları işaret edebileceğini biliyor muydunuz?

Bu nedenle Crypto.com, Nisan 2022 için aylık Araştırma ve Öngörüler raporunu yayınladı. Bu makalede, kripto yatırımları olan kurumlara genel bir bakış ve Q1-2022’de kurumsal düzeyde kripto yatırımlarının eğilimlerini keşfedeceksiniz.

Kripto Projelerinde Kurumsal Yatırımlar.
1. Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Balinaları

Nisan 2022’de kurumsal kripto yatırımlarıyla ilişki oldukça istikrarlı bir aydı. Raporlara göre, kurumsal düzeyde kripto varlıklarına sahip Bitcoin adresleri oldukça sabit kaldı. Ethereum balinaları ise hafif bir düşüş kaydetti. Ancak, ETH balinaları Nisan 2022’nin sonlarına doğru toparlandı.

İlginç bir şekilde, aşağıdaki resim Ocak 2022’den Nisan 2022’ye kadar BTC ve ETH Balinalarının sayısını göstermektedir.

Kurumlar Hakkinda Cryptocom Arastirma Raporu

Kaynak: Crypto.com Nisan 2022 Araştırması

2. Bitcoin ETF Holdingleri

Rapora göre BTC ETF Holdings ve Flows Holdings’in amacı genellikle kırmızı bölgedeydi. BTC-ETF varlıkları Mart sonunda 33.000’in üzerindeyken Nisan 2022’de tahmini 30.000’e düştü.

1652191284 599 Kurumlar Hakkinda Cryptocom Arastirma Raporu

3. Gri Tonlamalı Bitcoin (BTC) Bitcoin Güveni

Öte yandan, Grayscale, Bitcoin’in kurumsal düzeyde en iyi sahiplerinden biridir. Bitcoin Trust, ilgilenen kişilere Bitcoin’e güvenli bir şekilde maruz kalma sağlar. Crypto.com raporuna göre, BTC AUM (Yönetim Altındaki Varlıklar) Nisan ayında düştü. Ancak, Premium/İndirim istikrarlı bir şekilde büyüdü. İlginç bir şekilde rapor, bunun şu anda Brayscale BTC Trust’ın “[…] 3 aydaki en büyük indirim.”

1652191284 290 Kurumlar Hakkinda Cryptocom Arastirma Raporu

Sonuç olarak, Nisan ayı kurumsal düzeyde kripto yatırımcıları için zor bir ay gibi görünüyor. Rapor ayrıca düşüş eğilimlerine rağmen BTC balinalarının oldukça istikrarlı kaldığını gösteriyor. Son olarak, bu, yatırımcıların güvenilir bir değer deposu olarak Bitcoin’e olan güveninin devam ettiğinin bir göstergesidir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.