KuCoin Topluluk Zinciri (KCC), Unicorn Karnaval Haftası için 100.000 Dolar Dağıtacak

KuCoin Topluluk Zinciri (KCC), Unicorn Karnaval Haftası için 100.000 Dolar Dağıtacak

zycrypto.com

6 saat

Okuma süresi: ~2 m


KuCoin Topluluk Zinciri (KCC), 6 Mayıs 2022’de KCC Unicorn Karnaval Haftası’nın resmi başladığını duyurdu. KCC, KCS ve KuCoin geliştirici topluluğu tarafından başlatılan ve inşa edilen bir halka açık zincir projesidir.

Karnaval haftası, 6 Mayıs 2022’den 11 Mayıs 2022’ye kadar KCC Projesi Büyük Fuar Haftası ve 12 Mayıs 2022’den 16 Mayıs 2022’ye kadar En İyi Tekboynuzlar Haftası olmak üzere üç aşamada olacak. Aşama, 6 Mayıs 2022’den 16 Mayıs 2022’ye kadar gerçekleştirilecek Cüzdan Özel Etkinliğidir.

Kullanıcılar, etkinlik boyunca 5000 KCS’lik bir havuzdan paylaşım yapma şansı elde etmek için bazı etkinliklere katılma şansına sahip olacaklar. Ödüller KCC tarafından sağlanırken, ek ödüller projeler tarafından sağlanacaktır. Kullanıcılar ayrıca KCC Unicorn Limited Edition NFT airdrop’larını alma şansına sahip olacaklar.

“KCC Unicorn Carnival Week’e ev sahipliği yaparak, nispeten daha olgun ve muhtemelen kullanıcılarımız arasında daha alıcı olan bazı iyi projeleri sergilemek ve paylaşmak istiyoruz. Biz de onlara destek olmaya çalışacağız. Bu nedenle, KCC Unicorn Karnaval Haftası’nı KCC Unicon Yarışması ve topluluk oylamasıyla eş zamanlı olarak planladık. Projelerin gerçekten özenle seçildiğini ve topluluk tarafından deneyimlendiğini umuyoruz. Ayrıca, KCC’de bu tür etkinlikler düzenleyerek daha fazla yerelleşmenin kademeli olarak meyve vereceğine inanıyoruz” dedi. Sam, KCC’nin topluluk operasyonunun başkanı olduğunu söyledi.

Diğer şeylerin yanı sıra, KCC Karnaval Haftası, kullanıcılara KCC ekosistemini deneyimleme fırsatı sunmayı ve tüm projelerin hedef trafiği yönlendirirken maruz kalmalarını artırmalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Aynı zamanda KCC zinciri için ilk teşvik planı olarak hizmet edecek ve KCC ekosisteminde mevcut olan büyük potansiyeli ortaya çıkaracaktır. Proje, yakın gelecekte viral olacak bazı yeni ürünleri piyasaya sürmeyi planlıyor.

KCC, Ethereum’daki gecikme ve yüksek gaz ücretleri sorununu çözmek için oluşturuldu. Proje, blok zinciri kullanımını hem topluluk hem de geliştiriciler için daha hızlı, daha ucuz ve daha uygun hale getirmek için EVM ve akıllı sözleşmelerle uyumludur.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.