Kriptodaki en popüler kişi kim ve neden önemli?

Kriptodaki en popüler kişi kim ve neden önemli?

Kriptodaki en popüler kişi kim ve neden önemli?

Kriptodaki en popüler kişi kim ve neden önemli? Kripto bilgi portalı Crypto Head, sosyal medya platformlarını araştırdı ve meydana çıkarmak şu anda internetteki en popüler kripto etkileyicileri.

Değerli piyasa bilgilerine yönelik artan talebe yanıt olarak, kripto uzmanları ve sektördeki kişiler sosyal medya platformlarında milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor.

Kim o?

Rapor, kripto etkileyicilerini erişimlerine göre sıralamak için dört farklı sosyal medya platformundaki (Twitter, Instagram, YouTube ve TikTok) takipçi sayısını karşılaştırdı.

Başta TikTok ve YouTube olmak üzere sosyal medya hesaplarının en fazla abonesi ile ölçülen Ben Armstrong, toplam 5.18 milyon sosyal takipçisi ile haber kaynağı kralı olarak ortaya çıktı.

“Bitcoin ve kripto ile ilgili her şeyi” öğreten bilgilendirici YouTube kanalı “BitBoy Crypto“, yaklaşık üç yılda 1,4 milyondan fazla aboneye ulaştı.

Dünyanın önde gelen kripto borsası Binance‘in kurucusu, CZ olarak da bilinen Changpeng Zhao, Twitter ve Instagram’daki güncellemelerini kaçırmadıklarından emin olmak isteyen 4,3 milyon sadık takipçisiyle ikinci sırada.

Kriptodaki en popüler kişi kim ve neden önemli?

Vitalik Buterin, Twitter, Instagram ve YouTube arasında 3,8 milyon ile üçüncü en büyük hayran kitlesini topladı.

Neden fark eder?

Raporda, “Twitter, çoğu ‘kripto etkileyicisi’ için tercih edilen sosyal medya platformu gibi görünüyor, çünkü en iyi 50 etkileyicinin birlikte 44 milyondan fazla Twitter takipçisi var – diğer tüm platformlardan daha fazla.”

Binance kurucusu, 4.2 milyon takipçi ile sosyal yardım yarışını inkar edilemez bir şekilde kazandığı Twitter’da en güçlü varlığa sahip.

Bu arada, en güçlü sosyal medya varlığına sahip – tüm platformlar bir arada – Ben ‘BitBoy Crypto‘ Armstrong’un TikTok‘ta 2,6 milyon takipçisi var.

Crypto Head, “Bu, küçük videoların rahatlığıyla daha iyi bilgilenmek isteyen genç bir kitleye işaret edebilir” dedi.

Bir sosyal kanıt biçimi olarak görülüyorsa, takipçi sayıları kişinin otorite konumunu değerlendirmek için bir ölçü olarak görülebilir. Kriptodaki en popüler kişi kim ve neden önemli?

En iyi kripto para birimleri, Twitter ve TikTok gibi platformlarda 100 milyondan fazla takipçisi olan büyük etkileyicilerin hala çok gerisinde olsa da, erişimleri hızla artıyor – doğru ve anlaşılır bilgi talebiyle birlikte.

Bilgi, haber ve nihayetinde etki, katılımcılar arasındaki bağlantılar sayesinde toplumda yaygındır. Bunlar genellikle sık iletişim, ortak ilgi alanları ve bu özel durumda “Takip Et” veya “Abone Ol” düğmesine tıklanarak oluşturulabilir.

Bir ağdaki bir düğüm olarak, kripto etkileyicileri, “benimseme” olarak bilinen görkemli güçten önce gelen bu çoğalma sürecinde kilit rollerden birini oynuyor.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.