Kripto Strateji Uzmanına Göre Solana (SOL) ve Red-Hot Altcoin STEPN (GMT) için Sırada Ne Var?

Kripto Strateji Uzmanına Göre Solana (SOL) ve Red-Hot Altcoin STEPN (GMT) için Sırada Ne Var?

Dailyhodl.com

41 m

Okuma süresi: ~2 m


Yakından takip edilen bir kripto analisti, Ethereum rakibi Solana (SOL) ve kazanmaya geçiş protokolü STEPN (GMT) için neler olduğunu özetliyor.

Bir strateji oturumunda DonAlt, akıllı sözleşme platformu Solana’nın sahiplerini, haftalık 140 dolarlık desteği dirence dönüştürdükten sonra SOL’un yüksek zaman çizelgesi çizelgelerinde düşüş eğilimi gösterdiği konusunda uyardı.

DonAlt’a göre, fiyat hareketi SOL’un değerinin yarısını kaybetme riskiyle karşı karşıya olduğunu gösteriyor.

“Solana yasal olarak 2018’de altcoinlerin yaptığı gibi görünüyor. Mükemmel bir düşüş testine sahipsiniz… [chart], bu 47 dolar, yani %50 düşüş. Bu sahip olduğum en yakın destek ve sonra korkutucu olmaya başlıyor.”

Kripto Strateji Uzmanina Gore Solana SOL ve Red Hot Altcoin STEPN

Kaynak: DonAlt/YouTube

Yazma sırasında, Solana 76.84 $ için el değiştiriyor.

Tüccarın radarındaki bir diğer kripto para, son haftalarda parabolik rallilerin tadını çıkardıktan sonra GMT jetonu önemli ölçüde düzeltilen, kazan-kazan projesi olan STEPN. DonAlt’a göre, GMT’nin önümüzdeki hafta boğalar için büyük bir satın alma fırsatı sunacak vahşi bir oynaklık döneminden geçmesini bekliyor.

“Dürüstçe görebiliyorum [GMT] bu hafta sonu bu seviyede kapatın. Ve sonra gelecek hafta büyük zamanı silip haftanın sonuna doğru her şeyi tekrar tersine çevirin. Şu anda bulunduğumuz yeri kapattığınızda bu gerçekten çok iyi bir takas olur. [at] 2,40 Dolar, belki 2,25 Dolar ve sonra çılgınca bir şey olursa önümüzdeki hafta 1,50 Dolar veya 1,00 Dolar’a düşersiniz.

Bence o büyük fitili alırsanız ve Bitcoin’in desteğe yaklaştığını görürseniz, onu satın almak istersiniz. Ve sonra bundan hemen sonra 2x’ten 3x’e kadar kolay bir vuruşunuz var.”

Yazma sırasında GMT, 2.51 dolardan işlem görüyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.