Kripto Piyasasının 2022’nin İkinci Yarısında Toparlanma Garantisi Var – PolySign CEO

Kripto Piyasasının 2022’nin İkinci Yarısında Toparlanma Garantisi Var – PolySign CEO

thecryptobasic.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Crypto Market’in 2022’nin İkinci Yarısında Toparlanma Garantisi Var – PolySign CEO.

Son birkaç gün, Bitcoin gibi en iyi kripto paraların çift haneli değer kayıpları yaşamasıyla kripto piyasası için tam bir kan banyosu oldu. Genel fikir birliği, piyasanın S&P 500’ü içeren daha büyük finansal piyasanın gelişen dinamiklerinden etkilendiği yönünde.

PolySign CEO’su Jack McDonald, CNBC ile yaptığı röportajda, kripto pazarındaki mevcut ve gelecekteki gelişmelerle ilgili düşüncelerini paylaşma fırsatı buldu.

Bitcoin Hala Enflasyona Karşı Uygulanabilir Bir Koruma mı?

Birkaç yıldır, Bitcoin gibi kriptolar, hükümetler tarafından sürekli olarak fiat para biriminin basılmasından ve faiz oranlarının yükselmesinden kaynaklanan yaygın enflasyona karşı büyük riskten korunma seçenekleri olarak görülüyor. Bununla birlikte, ani çöküş ve kripto fiyatlarının daha büyük geleneksel pazarlarla belirgin güçlü ilişkisi, yatırımcılar üzerinde endişe verici bir eğilim yarattı.

Jack, söz konusu ilişkinin son zamanlarda güçlü olduğuna, ancak bunun sürmeyeceğine inanıyor. Yakın gelecekte bir noktada kripto fiyatları, özellikle Bitcoin’ler, dış faktörlerin etkisinden ayrılacaktır. Nitekim, yakın zamana kadar oyunda olan buydu. Bu değişikliğin kurumsal paranın kripto alanına akışıyla ilgili olup olmadığı tartışma konusudur. Yine de, kripto devriminin temel uzun vadeli hikayesi değişmeden kaldı.

2022’nin İkinci Yarısında Piyasa Canlanacak

Piyasanın önümüzdeki aylarda geri dönüş yapacak durumda olup olmadığı sorulduğunda, Jack McDonald olumlu yanıt verdi. Kripto piyasası nihayetinde daha fazla para çekecek ve toparlanmaya yol açacaktır. 2022’nin ikinci yarısında, düşüş eğiliminin azalması ve birikim başlamasıyla önümüzdeki aylar bunun gerçekleşmesi için zemin hazırlayacak.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.