Kripto madenciliği platformu NiceHash, Nvidia hash rate sınırlayıcı için geçici bir çözüm geliştirdiğini söyledi

Kripto madenciliği platformu NiceHash, Nvidia hash rate sınırlayıcı için geçici bir çözüm geliştirdiğini söyledi

www.theblockcrypto.com

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


Bir kripto para madenciliği yazılım şirketi olan NiceHash, Cumartesi günü, yeni yazılımının Nvidia’nın madencilik ethereum için bazı grafik kartlarında hafif hashrate (LHR) madencilik sınırlayıcısını tamamen açabileceğini tweetledi.

Geçen Mayıs ayında, bilgi işlem donanımı üreticisi Nvidia, madencilik için kullanımlarını caydırmak için GeForce grafik kartlarının olası hash oranı üretimini azalttı. Grafik kartları fiyatları, en azından yılın başından beri istikrarlı bir düşüş gösteriyor.

Sorun, özel oyun bilgisayarlarının ethereum madenciliği için kullanılmasıydı, bu da donanım fiyatlarını artırdı ve kıtlıklar yarattı, bu da ürünü amaçlanan kullanım için kullanmak isteyenler için daha az erişilebilir hale getirdi.

Şirket web sitesinde şu anda yalnızca NiceHash Quickminer’ın (Ekskavatör) kilidi açmayı desteklediğini belirterek, NiceHash Miner desteğinin yakında geleceğini de sözlerine ekledi.

Forbes’a göre, NiceHash, LHR kartlarında madencilik performansını tam olarak ortaya çıkaran ilk kişi.

Pazar günü, NiceHash Rig Manager, şirketin web sitesine göre, muhtemelen bir trafik akışından dolayı kısa bir süreliğine çöktü.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.