Kripto Kiralama: Kiracılar Artık Her Ay Kripto Para Birimi Olarak Ödeme Yapabilir

Kripto Kiralama: Kiracılar Artık Her Ay Kripto Para Birimi Olarak Ödeme Yapabilir

beincrypto.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Kripto Kiralama: Kiracılar için uygulamalardaki yeni özellikler sayesinde, kiracılar artık kiralarını kripto olarak ödeyebilirler.

Livly adlı yeni bir uygulama, kullanıcılara kiralarını bir dizi kripto parayla ödeme seçeneği sunuyor. Uygulama başlangıçta apartman toplulukları için yerleşik bir deneyim platformu olarak geliştirildi. Arkasındaki şirket, Web3’ü erken benimseyen bir şirket ve apartman yaşamında devrim yaptıklarını söylüyorlar.

“Livly, kira ödemeleri için kripto para birimini, özellikle Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) kabul ederek, sakinlerin daha esnek ve kullanımı kolay kira ödeme seçeneklerine yönelik artan talebini karşılamak için sürtünmesiz emlak teknolojisini en son blok zinciri teknolojisiyle birleştirecek. ”

Uygulama hala ev sahiplerine ABD doları cinsinden ödeme yapabilir. “Maksimum güvenilirlik ve güvenlik sağlamak için yaygın olarak kabul edilen kripto değişim platformlarıyla ortaklıkları aktif olarak gözden geçirdiklerini” söylüyorlar.

Kripto kiralama: Kiracılar seçeneği kullanacak mı?

Livly Kurucusu Alex Samoylovich şunları söyledi:, “Kripto para birimine sahip sakinlere faturalarını tercih ettikleri yöntemle ödemeleri için ek bir seçenek sunmak istiyoruz. Her zaman konut sakinlerinin rahatlığını artırmanın ve genişletmenin yollarını arıyoruz.”

Livly’nin CEO’su Brian Duggan, “Livly’nin en güçlü yönlerinden biri, modern teknolojiyi kullanarak apartman topluluklarımızın ihtiyaçlarını geliştirme, karşılama ve aşma yeteneğimizdir. Livly her zaman yenilikçi proptech’in ön saflarında yer aldı. Ülke çapındaki sakinlerimiz için kripto para birimini kabul eden ilk yerleşik mobil uygulama olmamız sadece bizim için anlamlı.”

Livly, ev sahiplerinin kriptoda kira istemesine izin veren başka bir uygulamaya katılıyor. ManageGo’nun çevrimiçi platformu, bina yöneticileri veya ev sahipleri ile kiracıları arasında bir köprü sağlar. Kiracılar, kiralarını dijital olarak ödemek için uygulamayı kullanabilirler. Bu nedenle kripto para birimlerini kabul etmek doğal bir adımdır.Bu uygulama bitcoin, litecoin veya ether kabul eder.

ManageGo, Coinbase’in uygulama programlama arayüzünü (API) kullanır. Bu şekilde, kullanıcılar gerçek zamanlı döviz kurları elde eder – kiracılar ve ev sahipleri doğru dönüşümler alır.

Kripto Kiralama Kiracilar Artik Her Ay Kripto Para Birimi Olarak

kira istatistikleri

%35 Amerikalıların şimdi yaşadıkları yeri kiralıyor. Sayılarla, 44,1 milyon hane kiralanıyor. Ancak, tüm konutların %10,5’i boştur. Kiracılar, ipoteklerini ödeyen ev sahiplerine kıyasla, ev sahiplerine göre kiralarını ödemede geride kalma olasılığına göre %89,9 daha fazladır.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.