Kripto Katliam: LUNA’dan Sonra TRX Olabilir mi?

Kripto Katliam: LUNA’dan Sonra TRX Olabilir mi?

kriptoknowmics.com

27 m


Tüm kripto piyasası şu anda şiddetli bir katliam yaşıyor ve bazı kripto para birimleri acının yükünü diğerlerinden daha fazla taşıyor. Terra (LUNA), 24 saatten kısa bir sürede piyasa değerinin %70’inden fazlasını kaybeden bu kripto para birimlerinden biridir. Programlanabilir bir stabilcoin olan Terra blockchain yerel sabit parası UST da önemli fiyat düşüşünün bir sonucu olarak bir darbe aldı ve 48 saatten daha kısa bir sürede iki kez ABD dolarına sabitlenmesini kaybetti. Verilen hasar ve Terra’nın kurtarmak için elinden gelen her şeyi yapmasıyla, satış hareketi şimdi dikkatini bir sonraki kurban olarak TRON’a odaklamış görünüyor. Binance’deki canlı ticaret faaliyetine göre, TRON’u (TRX) kısaltmak için finansman oranı, yüzde 100 yıllık yüzde oranını (APR) çoktan aştı ve birçok tüccar şimdi açığa çıkarmaya hevesli. Bu yazının yazıldığı tarih itibariyle TRX, önceki 24 saatte değerinin %18’inden fazlasını kaybetti.

Kazayla mücadele

Kendisini Terra (LUNA) ile aynı durumda bulmamak için Tron DAO Rezervi şu anda kripto para birimini açığa çıkaranlarla mücadele etmek için 2 milyar USD yatırım yapıyor. Toplam 10 ABD doları rezervi olan ve son çare olarak borç veren olarak hizmet veren TRON DAO Rezervi, TRON blok zincirindeki merkezi ve merkezi olmayan sabit paraların değişim fiyatlarını dengelemekten sorumludur.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.