Bitcoin, Kripto Düzeltmesi Derinleştikçe 41.000 Doların Altına Düştü

Bitcoin, Kripto Düzeltmesi Derinleştikçe 41.000 Doların Altına Düştü

Bitcoin, Kripto Düzeltmesi Derinleştikçe 41.000 Doların Altına Düştü

Kripto Düzeltmesi Derinleştikçe 41.000 Doların Altına Düştü Kripto piyasasında dün yaşanan büyük çöküşün ardından  41.000 dolara düştüğü için Bitcoin hala tehlikede değil.

Bitcoin dökümü devam ediyor

kripto patates Dün, birincil kripto para biriminin çift haneli yüzdeleri 47.000 dolardan 43.000 doların altına düşürdüğünü gören büyük piyasa çöküşü hakkında rapor verdi.

Bunu, art arda birkaç gün boyunca nispeten sessizce 47.000 dolar civarında oturduktan sonra yaptı. Bu acı verici düşüşün ardından BTC, gün içi düşük seviyesinin hemen üzerinde kaldı, ancak durum saatler sonra daha da kötüleşti.

Varlık tekrar güneye gitti ve 2.000 dolar daha değer kaybetti. Bu, üç ayın en düşük seviyesine, bu sefer tam olarak 41.000 dolara düşmesine neden oldu. Kripto Düzeltmesi Derinleştikçe

O zamandan beri BTC bir miktar zemin kazandı, reddedilmeden önce 43.000 dolara ulaştı ve şu anda bulunduğu yerde 42.000 doların biraz üzerine itildi. Hal böyle olunca güne göre yaklaşık %2 düştü ve piyasa değeri 800 milyar dolara düştü.

Bitcoin Kripto Duzeltmesi Derinlestikce 41000 Dolarin Altina Dustu Piyasa Izleme

Alts düzeltmesi devam ediyor: Ama ATOM için değil

Alternatif madeni paralar dün BTC kadar acı çekti ve çoğu bugün benzer bir konumda. Ethereum birkaç gün önce 3.800 doların üzerinde işlem görüyordu ancak dün 3.400 doların altına düştü. O zamandan bu yana %4’lük bir düşüş daha, ikinci en büyük dijital varlığı şu anda 3.250 dolara geldi.

Binance Coin (%-2,5), Solana (%-6), Polkadot (%-2), Terra (%-4), Avalanche (%-3,5), Dogecoin ve Shiba Inu da kırmızı renkte. Buna karşılık Cardano, Ripple ve MATIC marjinal kazançlar elde etti.

İlginç bir şekilde, ATOM, %17’lik büyük bir artışla diğer tüm büyük ve orta ölçekli alternatiflerden daha iyi performans gösterdi. Sonuç olarak, varlık şu anda 40 doların oldukça üzerinde işlem görüyor.

Counos X gibi diğer küçük cap altcoinler de çift haneli rakamlarla patlamış olsa da, kripto piyasa değerleri 2 trilyon dolara düştü. Bu, metriğin iki günde 250 milyar dolardan fazla kaybettiği anlamına geliyor.

Bitcoin Kripto Duzeltmesi Derinlestikce 41000 Dolarin Altina Dustu Piyasa Izleme
daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.