Kripto bu hafta sonu düşüş trendini sürdürüyor

Kripto bu hafta sonu düşüş trendini sürdürüyor

Kripto bu hafta sonu düşüş trendini sürdürüyor

Kripto bu hafta sonu düşüş trendini sürdürüyor Bitcoin‘in fiyatı Cumartesi günü üç ayın en düşük seviyesini gördü. Çarşamba günü Federal Rezerv‘in salgın sırasında ekonomik teşvik önlemlerini kaldırmak için başlangıçta düşünülenden daha hızlı hareket edebileceği konusunda uyardığı zaman başlayan düşüş devam ediyor.

Çin, Sichuan Eyaletindeki Bitcoin madenciliğinin kapatılmasını emrettikten sonra, tüm kripto para işlemlerinin yasa dışı olduğuna karar verdi ve bu da kripto para piyasası fiyatının düşmesine neden oldu. Bitcoin’e ek olarak, Altcoin’lerin büyük çoğunluğu da aynı şeyi yaptı.

CoinMarketCap’e göre 24 saatlik 28.513.675.242 dolarlık işlem hacminde Bitcoin fiyatı şu anda 41.899.94 dolar. Bitcoin son 24 saatte %0.03 düştü. Ek olarak, CoinMarketCap’e göre, Ethereum fiyatı şu anda 24 saatlik 16.397.274,319 $ işlem hacminde 3.134.18 $’dır. Ethereum son 24 saatte %2,60 düştü.

Kripto bu hafta sonu düşüş trendini sürdürüyor

Kripto Paralara Karşı Faktörler

Hafta sonları kripto yatırımcıları için hala rahatsız edici. Borsa cumartesi ve pazar günleri kapalıdır, ancak kripto para birimleri günün her saatinde alınıp satılabilir. Koronavirüsün ABD’deki küresel ekonomik toparlanma ve oran artışları üzerindeki etkisinin yanı sıra, madeni para piyasaları hala Kazakistan’ın madencilik faaliyetleri ve protestoların ve siyasi istikrarsızlığın etkileri konusunda endişeli.

Hareketliliğe rağmen, kripto para birimi fiyatları son iki yılda büyük ölçüde arttı. Şimdi hareketlilik yatırımcıların aleyhine çalışıyor ve fiyatlar hızla düşüyor. CoinMarketCap’e göre, küresel kripto piyasası değeri, geçen güne göre %1,27 düşüşle 1,96 bin USD oldu. Son 24 saatteki toplam kripto piyasası hacmi %23,97 düşüşle 92,68 milyar dolar oldu.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktadır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.