Kraken, ABD ve Kanada için Bifrost, Bonfida ve Origin Protokolünü Listeliyor

Kraken, ABD ve Kanada için Bifrost, Bonfida ve Origin Protokolünü Listeliyor

www.financemagnates.com

7 saat

Okuma süresi: ~2 m


ABD’nin önde gelen kripto para borsası Kraken Salı günü yaptığı açıklamada, Bifrost (BNC), Bonfida (FIDA) ve Origin Protocol’ün (OGN) artık Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada sakinleri için listelendiğini söyledi. Basın açıklamasına göre, jetonlar çoğu ülkede mevcuttu.

Kraken, şu anda hem Kanada hem de ABD’de finansman ve ticaret yayında olduğunu belirtti. Mevduat, neredeyse anında olan ve Kraken Pro arayüzünde de bulunan FIDA hariç, tüm bu dijital varlıklar için en az 20 onay gerektirir.

Bonfida, açık kaynaklı Serum ticaret protokolü üzerine inşa edilmiş, blok zinciri merkezi olmayan bir uygulamadır. Bonfida, ek özellikler ve grafik görünümleri sunmanın yanı sıra daha kapsamlı bir ticaret arayüzü sağlamak için API’ler sunar. FIDA, işlem ücretlerini ödemek, hisse ödülleri kazanmak veya Bonfida’nın ayrıcalıklı özelliklerine erişim sağlamak için kullanılabilir.

Ayrıca, Bifrost ağı, ona erişen herkese staking likiditesi sunar. Bifrost platformu, kullanıcıların DOT veya ETH gibi herhangi bir kripto para birimini stake etmesine ve karşılığında eşit değerde bir vToken almasına olanak tanır. Kullanıcılar daha sonra, orijinal kripto varlıkları için stake ödülleri alırken, merkezi olmayan finans uygulamalarına erişmek için vTokens kullanabilirler. Son olarak, Origin Protocol, Ethereum üzerine kurulmuş, mal, hizmet ve en önemlisi, takas edilemeyen belirteçlerin (NFT’ler) değişimini kolaylaştıran bir çevrimiçi pazar yeridir. Origin Jetonları (OGN) stake edilir ve sahipleri tarafından oylanabilir.

Kraken yakın gelecekte daha fazla token piyasaya sürmeye hazırlanıyor, ancak politikası lansmandan kısa bir süre öncesine kadar herhangi bir bilgi ifşa etmemeleri gerektiğini söylüyor.

Kraken NFT Bekleme Listesi Lansmanı

ABD kripto borsası geçtiğimiz günlerde resmi NFT pazarı olan Kraken NFT için resmi bekleme listesini açtığını duyurdu. Kripto tüccarları, yeni platformdaki işlemlerde gaz ücreti almayacakları için platform içinde gerçekleşen ticaret faaliyetleri için herhangi bir blok zinciri ağ ücreti ödemeyecekler.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.