Kontrol Etmeniz Gereken En İyi 5 Metaverse Coin

Kontrol Etmeniz Gereken En İyi 5 Metaverse Coin
Kontrol Etmeniz Gereken En İyi 5 Metaverse Coin

Kontrol Etmeniz Gereken En İyi 5 Metaverse Coin

Kontrol Etmeniz Gereken En İyi 5 Metaverse Coin Axie Infinity, 2021 yılına kadar tüm zamanların önde gelen kripto para birimlerinden biri olarak kabul edilecek. Bu yılın sonunda şimdiden 24.000’den fazla ödül kazanmıştık ve bu da sayısız benzer oyunun yayınlanmasına ilham verdi. Oyuncuların üremesi, yükseltmesi ve hatta birlikte yarışmaları için oyunda mevcut olan çeşitli Xies türleri vardır.

Axie oynamak, katılımlarının bir sonucu olarak oyuncuların oyun dışında ödüller kazanmalarına neden olacaktır. Meta verinin bir parçası olarak bu fikir, pandemi sırasında insanların dikkatini çekti. Bazı ülkeler, bazı durumlarda oyun içi ödüller sunarak COVID ile ilgili oyun içi ödüllerin neden olduğu ekonomik kayıpları dengeleyebilir.

Bugün Decentraland‘ı ziyaret ederek 3D sanal gerçekliği keşfedebilirsiniz. Bu sanal dünyaya girmek için bir kulaklığa ihtiyacınız yok ve girmek için kripto para birimine sahip olmanız gerekmiyor. Ayrıca, misafir olarak ziyaret edebilirsiniz.

Arazi parselleri, oyuncular tarafından sahiplenilebilir ve geliştirilebilir veya MANA jetonları ile satın alınabilir. Ek olarak, oyuncular oyun içinde odalar ve sanat eserleri oluşturmak için araçlara erişebilir. Projeleri arasında ortaçağ zindanları, kumarhaneler ve barlar yer alıyor. Ayrıca düzenli olarak parti ve sergi gibi etkinlikler de düzenliyorlar. Decentraland, çok günlü ilk müzik festivalinin bir parçası olarak Deadmau5 ve Paris Hilton gibi sanatçıları manşet olarak davet etti.

Oyuncular sanal alanda arazi satın alabilir, ardından oyunlar ve deneyimler oluşturup paylaşabilir. Decentraland bir kum havuzuna çok benzer. Ancak diğer sanal dünyaların aksine, henüz halka açık değildir.

Sandbox‘ta odak noktası NFT’ler oluşturmak ve diğer işlevleri özelleştirmek. Kullanıcılar kendi oyunlarını ve NFT’lerini oluşturabilir, takas edebilir veya oynayabilir. Sandbox’ın son ortaklıkları arasında Snoop Dogg, OpenSea ve The Walking Dead yer alıyor. Ayrıca yakın zamanda 93 milyon dolar toplandı.

Fungible olmayan jetonlar (NFT’ler) yukarıda tartışılmıştır. Bunun gibi blok zinciri tabanlı dijital varlıklar, Decentraland ve Sandbox gibi sanal dünyaların popülaritesinin artmasının nedenlerinden biridir. NFT’lere sahip olmak, bir oyunda satın aldığınız veya kazandığınız öğeleri takas etmenize, satmanıza veya sahip olmanıza olanak tanır. Kontrol Etmeniz Gereken En İyi 5 Metaverse Coin

Kullanıcılar, Enjin‘in platformu aracılığıyla NFT‘ler oluşturabilir ve yönetebilir. Platform, birden fazla oyun platformuyla entegrasyona ek olarak, oyuncuların birden fazla oyunda öğeleri satmalarına ve kullanmalarına olanak tanır. Örneğin, belirli bir oyunda kullanmak için bir kılıç satın alırsanız ve katlanırsa veya oynamayı bırakırsa, NFT’ler satın alımlarınızı kaybetmemenizi sağlar. Kılıç, oyunun sonucu ne olursa olsun artık sizin. Enjin tarafından mümkün kılınmıştır.

Şirketler, 3B ve artırılmış gerçeklikte görseller yaratmanın yanı sıra meta veri deposunda da önemli bir rol oynuyor. Bunda render önemli bir rol oynar. Bu merkezi olmayan altyapı, dijital içeriğin daha uygun maliyetli bir şekilde yeniden üretilmesini sağlar ve aksi takdirde kullanılmayan bilgi işlem gücünü kullanır.

Sonuç olarak, dijital yaratıcılar daha ucuz bilgi işlem ekipmanı kullanabilir ve ağdakiler de ödüller alabilir. Ayrıca, ölçeklenebilir, çevre dostu ve yüksek düzeyde ölçeklenebilir olduğu için kullanıcıların uygun fiyatlı 3D içerik oluşturmasını sağlar.daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.