KNC Teknik Analizi: Yükseliş Trendi 5 Dolara Yaklaşıyor, Satın Almak İçin Çok mu Geç?

KNC Teknik Analizi: Yükseliş Trendi 5 Dolara Yaklaşıyor, Satın Almak İçin Çok mu Geç?

kriptoknowmics.com

7 saat

Okuma süresi: ~2 m


KNC madeni para fiyatı, %13’lük bir büyüme ile 5 $ işaretine ulaşan bir saran mum yaratan bir yükseliş hareketi gösteriyor. Yükseliş trendi 5 doların üzerinde devam edecek mi? Önemli teknik noktalar:

  • KNC fiyatları 5 $ işaretine ulaştı.
  • Günlük RSI aşırı alım bölgesine giriyor.
  • Kyber Network Crystal’in 24 saatlik işlem hacmi %105 artışla 405 milyon $’dır.

KNC’nin Geçmiş Performansı

KNC madeni para fiyatı yükseliş trendini sürdürüyor ve aşağıda belirtildiği gibi işlem hacmindeki patlama ile 5 $ işaretine yaklaşıyor. önceki makale. Son zamanlardaki %13’lük artış, bir boğayı içine çeken bir mum çubuğu yaratıyor ve bir önceki en yüksek seviye olan 4,65$’ı geçiyor. TradingView Grafiği kaynakticaret görünümü

KNC Teknik Analizi

KNC madeni para fiyatı, yükselen bir şamdan ile 4.65 $ ‘dan yüksek fiyat reddini baltalıyor. Ancak hacim artışı Mart ve Nisan aylarında görülen artışa göre geriliyor. Artan jeton fiyatları, yükseliş hizalaması ve çoklu destek seviyeleri sağlayan önemli bir yayılma ile tüm önemli EMA’ların üzerinde duruyor. RSI göstergesi: RSI eğimi, günlük grafikte 14 günlük ortalama çizginin üzerinde kaldıktan sonra aşırı alım bölgesini yeniden kazanıyor. Bu nedenle, gösterge, altta yatan yükseliş eğilimindeki bir artışı yansıtıyor. MACD göstergesi: MACD ve sinyal çizgileri, yükseliş momentumunda bir dalgalanma ile başka bir düşüş geçişinden kaçınıyor. Bu, MACD histogramlarındaki yükseliş eğilimini eski haline getirir ve bir satın alma fırsatına işaret eder. Özetle, KNC teknik analizi, 5 doları aşmaya hazır, güç dolu yükseliş eğilimini vurguluyor.

trend olan

KNC madeni para fiyatındaki yükseliş eğilimi, güçlü bir düşüş saldırısı sinyali göstermiyor ve bu da psikolojik bariyerin 5 $ işaretinin üzerinde potansiyel bir yükselişe işaret ediyor. Ancak, dikkat çekici kırılma kısa süre içinde yeniden test girişi sağlayacaktır. Bu nedenle, 4.65$’a geri çekilme bir alım noktası sinyali verecektir. Direnç Seviyeleri: $5 ve $5.60 Destek Seviyeleri: 3,65$ ve 4,0$


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.