Kıdemli Trader Tone Vays, Bitcoin’in Korkunç Göründüğünü Söyledi, BTC Dip için Fiyat Hedefini ve Tarihi Açıkladı

Kıdemli Trader Tone Vays, Bitcoin’in Korkunç Göründüğünü Söyledi, BTC Dip için Fiyat Hedefini ve Tarihi Açıkladı

Dailyhodl.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Kıdemli tüccar Tone Vays, amiral gemisi kripto varlığının aşağı yönlü fiyat hareketinin ortasında Bitcoin (BTC) satın almak için en iyi fırsatı beklediğini söyledi.

Yeni bir videoda Vays, 121.000 YouTube abonesine, boğalar yakında plakayı almazsa, Bitcoin’in aşağı yönlü yörüngesine devam edeceğini ve psikolojik desteğini 30.000 dolardan çıkaracağını söylüyor.

“Bu ay bir ara bu üçgene geri dönmemiz gerekiyor. Aksi takdirde, bu gelecek. Bitcoin’in yolu budur. Diyelim ki gelecek ay olacak ve belki 23.000 dolar civarında bitecek.”

Kaynak: Tone Vays/YouTube

Haftalık grafiğe bakan Vays, Bitcoin birden fazla düşüş sinyali verdiği için BTC’nin “kesinlikle korkunç” göründüğünü söylüyor.

“Sorunlu olan yepyeni bir haftalık kapanış dip noktası oluşturma sürecindeyiz. Potansiyel olarak, bu yaklaşık bir yıl içinde, bir yıldan fazla bir süredir ikinci en düşük kapanış olacak ve bu iyiye işaret değil. Bu bir yükseliş işareti değil…

Bir şey düştüğünde, düşen bir bıçağı yakalamak için atlamam. Bunu yapmak için bir tür nedene ihtiyacınız var ve duygular bir neden değil. Ya teknik analize ihtiyacınız var ya da bir tür temel değişikliğe ihtiyacınız var ya da yeterince zamana ihtiyacınız var. “

BTC için kasvetli bir görünüme sahip olan Vays, Bitcoin’in bir ayı piyasası tabanı oluşturmasının muhtemelen aylar alacağını söylüyor.

Yıl sonunda en düşük seviyeden Bitcoin alıcısı olacağım. Bitcoin sadece mücadele etmeye ve aşağı, aşağı ve aşağı ve aşağı ve burada Kasım ayında 25.000 dolarda oturmaya devam ederse, bunu zamana göre ayı piyasası sona erdiği için alacağım.

Fiyat değil zaman. Zaman çünkü yeterince zaman geçtiğinde, o kadar düşük gitmenize gerek yok, ancak daha az zamanla, ayı piyasasını bitirmek için daha aşağı gitmeniz gerekiyor. Ya 20.000$ aralığına, yani 20.000$ aralığına yakın bir düşüşe ihtiyacımız var ya da ona altı ay daha hayal kırıklığı yaşatacağız ve sonra her iki durumda da ayı piyasası sona erecek.”


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.