KEK Teknik Analizi: İyileşme 200-günlük EMA’ya Atlamayı Anlatıyor

KEK Teknik Analizi: İyileşme 200-günlük EMA’ya Atlamayı Anlatıyor

kriptoknowmics.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


CAKE jeton fiyatı, 50 günlük EMA’dan yükseliş eğilimi gösteriyor ve 9 $ işaretinin üzerine çıkmaya çalışıyor. Yükseliş trendi 200 günlük EMA’ya ulaşacak mı? Önemli teknik noktalar:

  • Fiyatlar 100 günlük EMA’nın üzerine çıkıyor.
  • MACD ve sinyal çizgileri bir yükseliş geçişi sağlıyor.
  • Son olarak, Pancake Swap’ın 24 saatlik işlem hacmi %50 artışla 280 milyon $’dır.

CAKE’nin Geçmiş Performansı

17 Mart’ta, CAKE madeni para fiyatı, dört aylık bir düşen kama düşüş modelinden muazzam bir kırılma yaptı. Kalıcı yükseliş momentumu, 11 dolarlık rekor bir parabolik artışa neden oldu. Bununla birlikte, 50 günlük EMA’yı yeniden test etmek için bir geri çekilme, son beş gün içinde yeniden test sonrası %15’lik bir ralli getirdi. TradingView Grafiği kaynakticaret görünümü

KEK Teknik Analizi

Düzeltme sonrası ralli, CAKE fiyatını 9 dolarlık ortak direnç ve alıcıların ivmesini hızlandıran 100 günlük EMA’nın üzerine itti. Alıcılar bu direnç seviyesini koruyabilirse, altcoin yüzde 13.21 yükselerek 10 dolara ulaşacak. Fiyatlar 10 günlük EMA’nın üzerine çıktıkça, önemli günlük EMA’lar (50, 100 ve 200), günlük grafikte düşüş eğilimini sürdürüyor. Bu nedenle, kopuş, 200 günlük EMA’ya potansiyel bir fiyat sıçraması yapıyor. RSI göstergesi: RSI eğimi, %50 çizgisinin üzerinde çapraz bir dönüş olduğunu ve neredeyse aşırı satım bölgesine giren düşüş eğilimini sabote ettiğini gösteriyor. Bu nedenle, yükselişin tersine çevrilmesi, yoğun bir yükseliş trendi momentumu sergiliyor. MACD göstergeleri: MACD ve sinyal çizgileri, sıfır çizgisine bile dokunmadan önce tersine dönerek günlük grafikte yükseliş geçişine neden oluyor. Bu nedenle, yükseliş histogramlarında kısa bir süre içinde bir alım noktası olduğunu gösteren bir artış görülebilir. Özetle, CAKE teknik analizi, 100 günlük EMA çıkışıyla birlikte bir fiyat artışı olasılığının altını çiziyor.

trend olan

CAKE madeni para fiyatı eylemi, 50 günlük EMA’dan gelen geri dönüş rallisi 9 $ işaretinin üzerine çıkmaya hazırlanırken, altta yatan yükselişte bir artış öngörüyor. Ayrıca, yükseliş trendi 100 günlük EMA’nın üzerine çıkarak 200 günlük EMA’ya 10.65 $’dan ulaşabilir. Bu nedenle, alıcılar mevcut piyasa fiyatından birden fazla giriş noktası bulabilirler. Destek Seviyeleri: 8,5 $ ve 7 $ Direnç Seviyeleri: 10$ ve 11,5$


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.