KDA Teknik Analizi: KDA Geri Kazanımı 2,30 Doların Üzerinde Devam Ediyor

KDA Teknik Analizi: KDA Geri Kazanımı 2,30 Doların Üzerinde Devam Ediyor

kriptoknowmics.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


KDA fiyat hareketi, bir boğa takip mumu gösteriyor ve 2.30$ direnç seviyesinin üzerine çıkarak 3.50$’a olası bir boğa koşusu yapıyor. Önemli teknik noktalar:

  • KDA fiyatları son 24 saatte %5,59 arttı.
  • Sonuç olarak, Kadena fiyatları 2,30$ seviyesini aşıyor.
  • Kadena’nın 24 saatlik işlem hacmi 60,22 milyon dolar olup, %30’luk bir artışa işaret etmektedir.

KDA’nın Geçmiş Performansı

KDA fiyatları, 100 günlük EMA’da ve 7 dolarda yüksek satış baskıları nedeniyle piyasanın uzun bir dip kırılması gerçekleştirememesinden sonra düştü. Düşüş, satış baskısında bir patlama ve geçen ay piyasa değerinin %80’ini kesen ardışık düşüş mumları ile birlikte geliyor. Bu arada, yayınladığımız analiz, 3.50$’lık stantlardan düşüşü tahmin ederek düzeltildi. Bununla birlikte, son zamanlardaki düşük fiyat reddi, bir sabah yıldızı modeli oluşturarak 1 dolarlık düşüş olasılığını ortadan kaldırıyor. TradingView Grafiği kaynakticaret görünümü

KDA Teknik Analizi

KDA fiyatları, Morning Star modelini destekleyen satın alma baskısındaki patlama ile son iki günde %42’ye kadar arttı. Bununla birlikte, yükseliş aşırı ücreti 2,30 doların üzerinde kalmakta zorlanıyor ve yüksek satış baskısına maruz kalıyor. Günlük EMA’ların (50, 100 ve 200 günlük EMA’lar) bu düşüş eğilimi, güçlü bir düşüş tabanına işaret ediyor ve aktif bir direnç sağlama olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor. RSI eğimi, aşırı satım bölgesinden ayrıldıktan sonra düşüşün birincil nedeni olan 14 günlük ortalamayı aştı, ancak sonunda aşırı satım eğilimine yol açtı. Ek olarak, Stokastik RSI, aşırı alım bölgesine yaklaşmak için yükseliş hizasında yükselen K ve D çizgilerini gösteriyor. Bu nedenle, momentum göstergeleri, yükseliş trendini körüklemeye yardımcı olacak temel yükseliş momentumunda bir artış öngörüyor. Kısacası, KDA teknik analizi, 3,50 dolara yükselme eğiliminin yüksek olasılığını gösteriyor.

trend olan

Yaklaşan trendde yükseliş etkisi artmaya devam ederse, KDA fiyatları 3.5$’daki direncin ardından bir sonraki psikolojik 5$’a yükselecek. Bununla birlikte, 2.30 doların üzerinde bir yükseliş başarısızlığı dalış hızını artıracak ve 1 dolara düşüş getirecektir. Destek Seviyeleri: 1,30$ ve 1$ Direnç Seviyeleri: 3.5$ ve 5$


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.