Just-In: İngiliz Futbol Kulübü Arsenal, NFT Çılgınlığına Giriyor

Just-In: İngiliz Futbol Kulübü Arsenal, NFT Çılgınlığına Giriyor

coinape.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


İngiliz futbol kulübü Arsenal, Salı günü yaptığı açıklamada, Unagi’nin fantezi futbol oyunu Ultimate Champions ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Uzun vadeli ortaklık, kullanıcıların platformdaki diğer kullanıcılarla oyuncu NFT’lerini takas etme seçeneğiyle birlikte, ücretsiz olarak ligler arası fantezi futbol oynamalarına olanak tanır.

NFT Modelini Kazanmak İçin Oyna

Fantezi futbol oyunu, kullanıcıların platformda kazanabilecekleri ve harcayabilecekleri oyun içi para birimini de destekliyor. Oyun, gerçek dünyadaki oyuncularla mümkün olan en iyi takımı oluşturmaya ve oyuncuların gerçek hayatta nasıl performans gösterdiğine bağlı olarak ödüller kazanmaya olanak tanır. Ultimate Champions’ta yerleşik puanlama sistemi, tüm oyuncu pozisyonlarını dikkate alır.

Kazanmak için bir oyunda oluşturulan oyuncu NFT’leri, dijital formdaki toplanabilir futbol çıkartmalarına benzer.Oyunda daha fazla başarı, diğer kullanıcılarla takas edilebilecek daha fazla NFT kazanmak anlamına gelir.

Ancak kullanıcılar, dijital oyuncu kartları satın almak zorunda kalmadan oyunun tamamını ücretsiz olarak oynayabilirler. $CHAMP jetonu, Ultimate Champions platformunda kullanılan yardımcı program jetonuyken, yönetici sözleşmelerini temsil eden $MGC jetonu, kullanıcılar için ana ödül kaynağıdır.

Oyun, Hayran Etkileşimiyle Buluşuyor

Arsenal’in baş ticari yetkilisi Juliet Slot, ortaklığın küresel taraftar katılımının ön saflarında yer almayı ve taraftarlara en iyi oyun deneyimini sunmayı amaçladığını söyledi. “Unagi’nin Ultimate Champions oyunu, yeni nesil fantezi futbol oyunlarını temsil ediyor. Oynaması ücretsiz oyuna katılan ve bu harika konsepti dünyanın dört bir yanındaki taraftarlarımıza sunarak onlara küresel futbol bilgilerini uygulama ve bir futbol menajeri olarak kendilerini test etme fırsatı veren tek Premier Lig kulübü olmanın ayrıcalığına sahibiz.”

Unagi’nin CEO’su Remi Pellerin, NFT’lerin değerinin her Arsenal oyuncusunun gerçek performansına paralel olarak zaman içinde gelişeceğini söyledi.

“Arsenal’ın genç oyuncu grubu, yenilikçi fantezi oyunumuza mükemmel bir şekilde uyuyor: kullanıcılar genç yetenekleri keşfedebilecek, en sevdikleri oyuncuların dijital kartlarını toplayabilecek ve her hafta onlarla oynayabilecek.”


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.