Joshua Eaton Yeni Binance Genel Danışman Yardımcısı Oldu

Joshua Eaton Yeni Binance Genel Danışman Yardımcısı Oldu

www.financemagnates.com

6 saat

Okuma süresi: ~2 m


Büyük bir kripto para borsası olan Binance, Çarşamba günü Joshua Eaton’ı ilk Genel Danışman Yardımcısı olarak atadı. Eaton, Binance’deki görev süresi boyunca küresel uyumluluğu, soruşturmaları ve kanun uygulama koordinasyonunu destekleyecektir.

Eaton, kariyeri boyunca ABD’yi Adalet Bakanlığı’nda (DOJ) ve ABD Ordusunda temsil etmiştir. Ayrıca Josh, ülke genelinde başkanlık tarafından atanan ABD Avukatlarına ve yurtdışında görev yaparken ABD Ordusu komutanlarına rehberlik etti. ABD Ordusunda bir savcı ve kıdemli personel danışmanı olarak ve DOJ’da bir avukat olarak kariyeri boyunca, Eaton operasyonlar, soruşturmalar, davalar, politikalar ve geniş bir ABD federal ve uluslararası kanun yaptırımı ve operasyon yelpazesini kapsayan programlar hakkında tavsiyelerde bulundu. sorunlar.

“Binance’deki hukuk ekibi, Josh’un kullanıcıları korumak ve riskleri yönetmek için sürekli çabalarımıza getirdiği dinamizm ve deneyimle daha da güçleniyor. Josh, Hükümetteyken liderlik rolünde etkili oldu, standart taşıyan etik ve uyum uygulamalarını geliştirdi, herhangi bir devlet kurumunun karşılaştığı en hassas ve karmaşık konularda ona rehberlik etti ve büyümesini destekleyerek ülkenin önde gelen federal savcılıklarından biri haline geldi. Birleşik Devletler,” diye yorum yaptı Baş Hukuk Müşaviri Hon Ng.

Eaton, atanmasıyla ilgili olarak şunları söyledi: “ABD Avukatlık Ofisinde geçirdiğim süre boyunca, blok zincir teknolojisi ve kripto ile ilgilenmeye başladım ve kötü aktörlerin bu önemli, meşru gelişen teknolojiyi yozlaşmış kişisel kazanç için kötüye kullanmasını önlemenin ne kadar önemli olduğunu keşfettim. Binance’e bu misyona olan bağlılığı ve ayrıca şeffaflık, bütünlük ve kullanıcıları koruma odaklı kolluk kuvvetleriyle işbirliğindeki geçmiş performansı nedeniyle katılmaya karar verdim. Bu parlak, tutkulu ve misyon odaklı ekibin bir üyesi olmaktan heyecan duyuyorum.”

Piyasa Gözetiminin Yeni Başkanı

Son zamanlarda Binance, Seth Levy’yi Piyasa Gözetimi Başkanı olarak atadı. Levy, Binance’in kullanıcıları dolandırıcılık ve manipülasyona karşı korumak için bir gözetim altyapısı ve sistemi oluşturma ve uygulama çabalarını denetleyecek.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.