Ivo Sauter BitMEX Link’in CEO’su olarak atandı

Ivo Sauter BitMEX Link'in CEO'su olarak atandı

Ivo Sauter BitMEX Link’in CEO’su olarak atandı

Ivo Sauter BitMEX Link’in CEO’su olarak atandı Spot, yapılandırılmış ürünler ve OTC ticareti için 7/24 kripto komisyonculuğu olan BitMEX Link, Çarşamba günü Ivo Sauter‘in İcra Kurulu Başkanı (CEO) olarak atandığını duyurdu.

SIX Digital Exchange‘de Müşteri Sorumlusu olarak çalışan Ivo, İsviçre’deki BitMEX’in Zürih ofislerinde çalışacak ve bankalar ve fon şirketlerinde yönetim pozisyonlarında yirmi yıldan fazla deneyime sahip olacak.

Gazprombank’ın (İsviçre) eski Dijital, Dönüşüm ve Strateji Başkanı’nın, merakla beklenen yerel BMEX tokeni ile birlikte ikinci çeyrekte yayınlanacak Spot mağaza tahminini yayınlamada önemli bir rol oynaması bekleniyor.

“2022’de önümüzde çok şey var”

Ivo, resmi olarak 1 Ocak’ta başlayan ataması hakkında şunları söyledi: “Bu noktada BitMEX Link ile olmaktan gurur duyuyorum – burada inanılmaz bir ivme var ve 2022’de önümüzde çok şey var, profesyonel tüccarlar ve kurumsal yatırımcılar benzer şekilde etkileşimde bulunuyorlar. kripto ve bu bölüme liderlik etmekten ve burada İsviçre’de BitMEX Link ekibini kurmaktan onur duyuyorum.”

BitMEX Link Başkanı Alexander Höptner şunları ekledi:

“Ivo’nun atanması, BitMEX Link’in geliştirilmesinde ve BitMEX markasının İsviçre’deki varlığında heyecan verici bir kilometre taşıdır. Önümüzdeki aylarda ve yıllarda, uzun vadede muazzam bir büyüme potansiyeli gördüğümüz İsviçre’de BitMEX Link’in büyümesine yatırım yapacağız.”


daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.