İşte bu yüzden Polkadot fiyatının 6.90 dolara düşmesi muhtemel

İşte bu yüzden Polkadot fiyatının 6.90 dolara düşmesi muhtemel

www.fxstreet.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • Polkadot fiyatı, 3 günlük grafikte düşüş eğilimi gösteriyor.
  • DOT fiyatı, düşüş kontrolü sinyali veren artan hacim modeline sahip.
  • Düşüş eğiliminin geçersiz kılınması, 14.50 dolarda bir kırılmadır.

Polkadot fiyatı dik düşüşü devam ettirebilir ve kısa bir fırsat kendini gösterebilir, ancak teknik elemanların net bir giriş yapmak için daha fazla zamana ihtiyacı var.

Polkadot fiyatı dürtüsel olarak güneye gidiyor.

Polkadot fiyatı, uzaydaki çoğu kripto para birimi gibi, önemli ölçüde düşüş baskısı altında. Bugün, ayılar, 3 günlük grafikte aşağı yönlü bir şamdan basmaktan birkaç dakika uzakta. Böyle bir düşüş varlığı, ek düşüşler fikrini garanti eder. Teknikleri analiz ederken, piyasa yapıcıların bir sonraki hedefi için 6,90 dolar seviyesinde önemli bir likidite olabilir.

Polkadot fiyatı ayrıca hacim profili göstergesinde düşüş eğilimi gösteriyor. Ayılar, profesyonel tüccarların hareketleri önceden tahmin ettiğini iddia ettiği klasik bir rampa modeli oluşturdu. Bu nedenle, ek bir fiyat düşüşü meydana gelebilir, ancak şu anda, yakın bir dip tahmini için daha fazla grafik kanıtı gerekecektir.

TM/DOT/5.12.22

DOT/USDT 3 Günlük Grafik

Düşüş eğiliminin geçersiz kılınması, 14.50 dolarda bir kırılmadır. Boğalar bu seviyede bir fiyat artışı sağlayabilirse, tüm düşüş trendi durabilir. Boğalar daha sonra 16 dolarlık fiyat seviyesini geri alabilir ve bu da mevcut Polkadot fiyatından %100 artışla sonuçlanabilir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.