IOSTSwap Çapraz Zincir Birlikte Çalışabilirlik Köprüsü Başlatıldı

IOSTSwap Çapraz Zincir Birlikte Çalışabilirlik Köprüsü Başlatıldı

btcmanager.com

5 saat

Okuma süresi: ~3 m


IOST (IOST), IOSTSwap çapraz zincir protokolünün başlatıldığını duyurdu. IOSTSwap, IOST ve Ethereum arasında bir köprü görevi görecek ve kullanıcıların IOST ağında daha fazla fayda ve daha düşük maliyetle yüksek kaliteli projelere katılmalarını sağlayacak.

IOSTSwap Başlatıldı

IOST ekibi, IOST ve Ethereum ekosistemi arasında bir köprü görevi görecek, güvenli ve sorunsuz bir merkezi olmayan zincirler arası birlikte çalışabilirlik protokolü olan IOSTSwap’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Uniswap, Compound, NBA Top Shots, Axie Infinity ve diğerleri gibi Ethereum blok zincirindeki yenilikçi merkezi olmayan finans (DeFi) ve değiştirilemez tokenler (NFT’ler) metaverse projeleri son iki yılda katlanarak büyüdü.

Bu projeler inkar edilemez bir şekilde kripto ve blok zinciri endüstrisinin genişlemesinin ve benimsenmesinin önemli bir parçası haline gelse de, çok sayıda kripto meraklısının Ethereum’un eksiklikleri nedeniyle DeFi ve NFT’lerin avantajlarından mahrum bırakıldığı gerçeği hala devam ediyor. düşük ölçeklenebilirlik ve fahiş gaz ücretlerini içerir.

Bu, sıradan bireyler ve işletmeler için DeFi, NFT ve meta veri tabanı ekosistemlerine giriş engelini azaltmak için tasarlanmış son teknoloji çözümler oluşturmak için çeşitli kamu zincirlerini ve 2. katman projelerini teşvik etti. Bu, çeşitli kamu zincirlerinde en yüksek getiriyi arayan yeni kullanıcıları ve kurumları cezbeder ve zincirler arası köprülere olan talebi artırır.

IOSTSwap, Ethereum’daki tıkanıklık ve diğer verimsizlik sorununu çözmek için tasarlanmıştır. IOSTSwap ile, kullanıcılar artık iki ortak zincir arasında belirteçleri aktarabilir ve çeşitli Ethereum tabanlı DeFi, NFT ve metaverse projelerine katılmak için IOST belirtecini kullanabilir.

IOSTSwap Kilit Açma Fırsatları

IOSTSwap artık yayındayken, daha kapsamlı bir kullanıcı tabanına ulaşmak için IOST ekosisteminde yeni varlık likiditesinin kilidi açılacak.

IOSTWap geliştirmesinden sorumlu ortak düğüm olan Sigma ekibine göre, IOST’yi Avax ve Solana dahil olmak üzere diğer yüksek performanslı genel zincirlere bağlamak ve IOST’yi IOSTSwap protokolü aracılığıyla çeşitli simge standartlarıyla birlikte çalışabilir hale getirmek için hazırlık en üst düzeydedir.

Ekip, nihai hedefinin IOSTSwap’i Web3 için bir numaralı yönlendirici yapmak, onu tüm zincirler arası etkileşimler için güçlü bir altyapı olarak etkin bir şekilde konumlandırmak ve aynı zamanda belirteçlerin, NFT’lerin ve genel verilerin zincirler arası birlikte çalışabilirliğini desteklemek olduğunu açıkça belirtti. . IOSTSwap ayrıca birden çok zincir arasında hızlı, güvenli, ucuz ve güvenilir bir değer ve veri alışverişini de kolaylaştıracaktır.

Sigma yazdı:

“Sektörde paralel çoklu zincirlerin bir arada var olduğu bir gelecek görüyoruz ve IOST’nin yaratıcılığı, topluluğu ve kapsayıcılığının yanı sıra birlikte çalışabilirlik tabanlı bir çekirdeğe ihtiyacı var. IOSTSwap çapraz zincir köprüsü, Sigma’nın IOST’yi çok zincirli bir gelecek vizyonuna yaklaştırmasına en önemli katkısıdır.

Layer1, Layer2 ve EVM uyumluluğu gibi çapraz zincirle ilgili farklı alanlarda IOST zincirine daha teknolojik gelişmelerin ve pazar yeniliklerinin geleceğine inanıyoruz. Bu ürünler, IOST ve Ethereum ve diğer EVM uyumlu halka açık zincirlerin birlikte çalışabilir ekosisteminin tanıtılmasına yardımcı olacaktır. Sigma, IOST ile birlikte büyüyecek ve çok zincirli ekosistemin refahına tanıklık edecek.”

IOSTSwap, güvenli, verimli ve erişilebilir bir köprü oluşturmak için aşağıdaki çözümleri birleştirir:

  • Çapraz zincir protokolünü Kilitle/Kilidi Aç
  • Daha iyi ve daha güvenli bir kullanıcı deneyimi için Sigma tarafından optimize edilmiş ve yükseltilmiş bir zincirler arası protokol.
  • Ethereum’da optimal Gaz fiyatları için akıllı bir hesap makinesi
  • Sıfır gaz ücreti
  • Sıfır işlem ücreti.

IOSTSwap, ERC-20 tokenlerinin IOST ve Ethereum arasında hızlı, sorunsuz ve düşük maliyetli transferini sağlayarak, kullanıcıların IOST dApp’lerinde Ethereum’a özgü varlıkları takas etmelerini mümkün kılacak ve IOST ekosistemi için yeni likidite ve kullanıcı kanallarının kilidini açacaktır.

Geliştiriciler için IOSTSwap, Ethereum likiditesine açılan bir kapı işlevi görecek ve her iki ekosistem için de güçlü bir katalizör görevi görecek.

Gelecekte ekip, IOSTSwap’i daha birlikte çalışabilir hale getirmeyi ve Solana, Avalanch ve diğerleri dahil olmak üzere daha fazla halka açık zinciri desteklemeyi planlıyor. IOSTSwap, birden fazla zincirdeki dApp’lerin durumunu senkronize edebilecek, ERC-721 belirteçlerinin transferini destekleyebilecek ve daha fazlasını yapabilecek.

CoinMarketCap’e göre, basın zamanında, IOST (IOST) fiyatı 0.02855 dolar civarında seyrediyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.