ICYMI: En İyi 5 NFT Haberi

ICYMI: En İyi 5 NFT Haberi

ICYMI: En İyi 5 NFT Haberi

ICYMI: En İyi 5 NFT Haberi NFT pazarı bu yıl piyasaya çıkan yeni projeler ve Bored Ape Yacht Club (BAYC) dahil olmak üzere çeşitli koleksiyonlar için artan satış hacmi ile harika bir başlangıç ​​yaptı. Geçen hafta pek çok heyecan verici haber oldu ve aşağıda gözden kaçırmış olabileceğiniz önemli olaylar var.

OpenSea Ocak’ta 3,3 milyar dolar rekor kırdı

Opensea hala NFT pazarında hakimiyetini elinde tutuyor. Önde gelen pazar, geçen hafta 226.000 alıcıdan 987 milyon dolardan fazla satış elde etti ve Ocak ayında 3,3 milyar doların üzerinde satış bildirdi. OpenSea satış hacmindeki artış, platformdaki bayi sayısının artmasından kaynaklanmaktadır.

OpenSea geçen hafta bir milyon ticaret sınırını geçti.

BAYC arsa fiyatlarındaki artış

Bored Ape Yat Kulübü (BAYC), canlı bir topluluğa ve pazardaki etkileyici satış rekorlarına sahip tartışmasız en büyük NFT projelerinden biridir. Geçen hafta BAYC, 150 alıcı ile yaklaşık 50 milyon dolarlık satış kaydetti. NFT’lerden bazıları, mevcut fiyatla 1,3 milyon dolar olan 400 Ether (ETH) karşılığında satıldı.

İlginç bir şekilde, proje mobil oyun yarışmasına kaydolmaya başladığında, BAYC NFT’leri için minimum fiyat 83 ETH’ye yükseldi.

Meta işe alınabilir ve Metaverse’e yatırım yapılabilir

Facebook geçen yıl adını Meta olarak değiştirdiğinden beri, Metaverse projesini aktif olarak tanıtıyor ve inşa ediyor. Şirket, Metaverse üzerinde çalışmak için hala yaklaşık 10.000 kişiyi işe almayı planladığını söyledi. Ayrıca bu yıl projeye 10 milyar dolara kadar yatırım yapmayı planlıyor.

Metaverse, NFT’leri potansiyel olarak tamamlayacak sanal bir artırılmış dünyadır. Dijital varlıkların, özellikle kripto sanatının, Metaverse’de önemli bir rol oynaması ve esasen NFT’ler için daha fazla kullanım durumunun kilidini açması bekleniyor.

Coinbase CEO’su NFT’lerden bir sonraki milyar insanı bekliyor

Halka açık kripto para borsası Coinbase’in CEO’su Brian Armstrong, NFT piyasasına yoğun bir şekilde bahis yapıyor. Kısa süre önce NFT’lerin bir sonraki milyar insanı kripto para birimi alanına tanıtacağını belirtti. Bu, hem NFT’ler hem de dijital para birimleri için daha fazla büyüme anlamına geliyor.

Çin NFT’leri yasallaştırabilir

Çin hükümeti birkaç kez kripto para ticaretini ve madenciliği desteklemediğini açıkça belirtti. Bununla birlikte, devlet destekli bir blockchain şirketi olan Blockchain Services Network, NFT’leri satın almak ve satmak için altyapıyı kullanıma sunmayı planlıyor ve bu da hükümetin kripto sanatları konusunda farklı bir duruş sergilediğini gösteriyor. ICYMI: En İyi 5 NFT Haberi

İcra Kurulu Başkanı He Yifan’ın açıkladığı gibi, NFT’lerin “Çin’de hiçbir yasal sorunu yok.”

Kısa genel bakış:

  • Immutable Gas Free’de 100 milyon ABD dolarının üzerinde NFT ticareti yapıldı
  • World of Women NFT, 1146 alıcıdan 35 milyon dolar hasılat elde etti
  • Garyvee, türünün ilk örneği olan Layer 2 NFT projesi olan Kitap Oyunlarını başlattı
  • Konami, Castlevania’nın 35. yıl dönümünü kutlamak için NFT’leri piyasaya sürüyor
  • Genie haftalık hacimde 14.000 ETH’ye ulaştı
  • Coinbase NFT, @smilesssvrs ve @stonercatstv’yi ağırlıyor
  • TheSandboxGame, SAND jetonunu havadan arazi sahiplerine bırakıyor
  • Associated Press, NFT Marketplace’i Duyurdu
  • Caked Apes lansmanından kısa bir süre sonra tükendi
  • Bybit NFT pazarı 20.1’de piyasaya çıkıyor


daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.