HUMAN Protocol Foundation Ödülleri VeritaTrust’a Hibe

HUMAN Protocol Foundation Ödülleri VeritaTrust’a Hibe

coinquora.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Açık kaynaklı bir altyapı olan HUMAN Protocol bugün, zincir üzerinde incelemeleri güçlendirmek için VeritaTrust’a bir hibe verdiğini duyurdu. VeritaTrust, e-ticaret işletmelerinin çevrimiçi alışveriş deneyimini iyileştirmesine yardımcı olmak için blok zinciri, yapay zeka ve makine öğrenimini kullanan merkezi olmayan bir sistemdir.

Vakıf, geçen yıl Ekim ayında HUMAN Protokolünü benimsemek ve üzerine inşa etmek isteyen yeni nesil projeleri desteklemek için hibe programına 10 milyon dolar ayırdığını duyurdu.

Program, insanların yeni uygulamalarda ve kullanım durumlarında HUMAN Protokolünün potansiyelini fark etmelerine, buna katkıda bulunmalarına ve üstüne inşa etmelerine yardımcı olmak için oluşturuldu. Bu, programın başlangıcından bu yana vakfın ilk hibesidir.

HUMAN Protokolü hibe programına başkanlık eden Andreas Schemm, “Bu son derece uyumlu bir ortaklık” dedi.

E-ticaret çözümlerini geliştirmek için blok zinciri teknolojimizi ve ödül mekanizmalarımızı kullanarak inşa etmeye çalışırken, çalışmalarını finanse etmek için VeritaTrust ekibiyle birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Ek olarak, VeritaTrust’un kurucusu ve Trustpilot’taki Stratejik Geliştirme eski direktörü Brahim Ben Helal, HUMAN Protokolünün katkıları ödüllendirme vizyonunu paylaştığını belirtti.

Şimdiye kadar, insanların ‘tıklamaları’ için kazanmalarını sağlamak için hCaptcha’yı zincire başarıyla getirdiler. Zincirdeki mikro çalışmayı değerlendirme ve ödeme yöntemleri, ihtiyaçlarımız için harika bir çözüm; Bu teknolojiden yararlanarak, akıllı sözleşmelerin gücü sayesinde gözden geçirenlere otomatik olarak zincir üzerinden ödeme yapabiliriz.

HUMAN Protocol, dağıtılmış iş gücünün yönetimi için geniş çapta uygulanabilir bir çözümdür. Bu CAPTCHA’ları çözerek bireysel çalışanları, tamamladıkları önemli ML çalışmaları için ödüllendirmek için, bot engelleyici hCaptcha’yı zincire getirerek başladı. Bu 10 milyon dolarlık hibe fonunun HUMAN’ın benimsenmesini güçlendirmesi bekleniyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.