Harmony ONE fiyat tahmini 2022-2025

Harmony ONE fiyat tahmini 2022-2025

Harmony ONE fiyat tahmini 2022-2025

Harmony ONE fiyat tahmini 2022-2025 Harmony (ONE), Harmony ekosisteminin Web3.0 geliştirmesini ilerleterek 2022’ye başladı. Bu amaçla 4everland ile 4 Ocak 2022 tarihinde ortaklık ilan edilmiştir. Duyuru ile Harmony ön uç geliştiricileri, 4everland aracılığıyla IFPS’de barındırma hizmetleri dağıtabilir.

Yılın başlarındaki bir diğer gelişme, Harmony One ekosisteminde DappRadar’daki en iyi blok zincir oyunlarının başında gelen merkezi olmayan bir uygulama olan DefiKingdoms idi.

“Kullanıcı tabanında etkileyici bir büyüme ve yerel jetonu JEWEL’in değerlemesinde büyük bir artış ile DeFi Kingdoms ilk sırada yer alıyor” – @DappRadar

@DefiKingdoms’ın herhangi bir zincirin en iyi blok zinciri oyunlarına doğru ilerlemesini görmekten memnun oldum! 🥳#HarmonyONE pic.twitter.com/EF7NTnliKl

— Harmony 💙 (@harmonyprotocol) 4 Ocak 2022

 

Harmony One, pazar potansiyelini ve temel eğilimleri yakalar. DeFi, NFT, Bridges gibi şeyler Web3 ekonomisi ve altyapısı ile birlikte tartışılıyor.

3/ DeFi, NFT’ler ve kullanıcıya ait ekonomi ile Web3 bize ağları kripto varlık merkezli ekonomilere yükseltme ve ağ sahiplerinin, ağ katılımcılarının ve üçüncü taraf geliştiricilerin teşviklerinin tamamen uyumlu olduğu sistemler oluşturma fırsatı veriyor. https: //t.co/NPgnuXKZmz

— Harmony 💙 (@harmonyprotocol) 29 Aralık 2021

 

Bir kripto tüccarı olarak, belirsizliğin sınırında sallanırsınız; Bu nedenle, yatırım portföyünüz için madeni paraları değerlendirmenize yardımcı olmak için bu kılavuzu yayınlıyoruz. Ama önce Harmony (ONE) hakkında daha fazla bilgi edelim. Dostça bir hatırlatma: Belirli bir kripto para birimiyle ilgileniyorsanız, araştırmanızı yapın ve açık fikirli olun. Harmony ONE fiyat tahmini 2022-2025

Uyum (BİR) nedir?

Harmony (ONE), ölçeklenebilirlik ve ademi merkeziyetçilik arasındaki boşluğu kapatmak için oluşturulmuş merkezi olmayan bir blok zinciri platformudur. Cryptocurrency geliştirme, veri alışverişi ve takas edilebilir tokenler ve takas edilemeyen varlıklar için pazar yerlerinin oluşturulmasına odaklandı. Harmony ONE, ademi merkeziyetçilik ve ölçeklenebilirlik arasındaki hassas dengeyi çözdükten sonra Y kuşağı için kripto para birimi olabilir. Harmony şunları önerir:

  • Kripto para birimlerinin gerçek dijital para olmasını engelleyen engelleri kaldırın; Bu, esas olarak Bitcoin gibi madeni paraların karşılaştığı ölçeklendirme sorununu ele alıyor. Bitcoin’in artan popülaritesi, ödeme sistemini kullanma maliyetinin artmasına neden oldu. Bu sorun, işlem doğrulama, ağ iletişimi ve blok zincirini kapsayan derin bir parçalama protokolü uygulanarak çözülür.
  • Harmony’yi diğer blok zinciri çözümlerinden, öncekinden daha yüksek işlem hacmi elde ederek, blok zinciri çözümlerini diğer özelliklerden fedakarlık ederek performans kazanımları elde etmeye zorlayarak ayırın;

Harmony projesinin amaçlarına baktıktan sonra, Harmony kripto para biriminin bazı özelliklerine bir göz atalım;

  • Harmony ONE’ın önemli bir özelliği ölçeklenebilirliğidir.
  • Harmony’nin parçalama sistemi son derece güvenilirdir; Bunun nedeni, ölçeklenebilir, denetlenebilir ve tarafsız Dağıtılmış Rastgele Nesil (DRG) altyapısıdır.
  • Harmony, Proof-of-Stake ile ilgilidir, bu da onu enerji açısından verimli ve güvenilir kılar. Ayrıca Consensus, PBFT’lerden 100 kat daha hızlı olan, doğrusal olarak ölçeklenebilir bir BFT yaklaşımına sahiptir.
  • Harmony (ONE), uyarlanabilir bir hisse senedi kanıtı eşiği sistemine sahiptir.
  • Harmony, birbirleriyle doğrudan tam olarak iletişim kurabilen güvenilir parçalar arası sözleşmeleri destekler.
  • Harmony ayrıca ölçeklenebilir bir ağ altyapısını da destekler.

Harmony (One), kripto alanının protokolünü ve ağ katmanlarını geliştirmek için güvenilir bir blok zinciri sistemine sahip olmasını sağlar. Harmony (ONE), yüksek hacimli merkezi olmayan borsalar, etkileşimli adil oyun, Visa ödeme süreçleri ve IoT işlemleri dahil olmak üzere daha önce blok zincirinde geçerli olmayan sistemleri de etkinleştirir. Hepsi düşünüldü; Harmony uygun bir ortam yaratmayı amaçlar.

Temelde Harmony hakkında her şeyi öğrendin. Jeton şimdi ve gelecekte ne kadar faydalı olacak? Harmony fiyat analizini ve fiyat tahminini birlikte inceleyelim. Harmony ONE fiyat tahmini 2022-2025

Harmony’ye Genel Bakış

Harmony’ye Genel Bakış
madeni para sembol fiyat Piyasa kapitalizasyonu değişiklik son 24 saat Teslim etmek Hacim (24 saat)

uyum
BİR
BİR $ 0.342781 $ 3.96 milyar %5,79 11.59 M.Ö. $ 316,75 milyon

Harmony ONE Mevcut Piyasa Durumu

Yaşam uyum fiyatı 11 Ocak 2022’de 24 saatlik işlem hacmi 372.187.980 $ ile 0.275093 $’dır. Harmony son 24 saatte %8.52 düştü. Mevcut CoinMarketCap sıralaması, 3.186.361.233 $ canlı piyasa değeri ile 47. sırada. 11.582.841.574 TEK sikkelik bir dolaşım stoğuna sahiptir.

Kaynak: CoinMarketCap

Harmony Fiyat Analizi 2022

ONE, 0,47’yi vuracak ve ardından 0,6 dolara ulaşmadan önce 0,3’e düzeltecek. Kaynak: TradingView

Şu an itibariyle, Harmony şu anda CoinMarketCap’te geçen 29 Eylül 2021 itibariyle 62’ye kıyasla 47’lik bir sıraya sahip. Umarız, Harmony ONE tokenindeki en son gelişmeler ve değişiklikler, takipçi sayısını artırmaya yardımcı olur. Harmony ONE fiyat tahmini 2022-2025

Yukarıdaki günlük grafik, Harmony ONE’ın dalgalı kanal modelini göstermektedir. Yükseliş deseni, daha yüksek tepeler ve daha yüksek alçaklar birleştirilerek oluşturulur. Yukarıdaki grafikten de görülebileceği gibi, Harmony geçen ay birçok iniş ve çıkış yaşadı ve iyi bir şekilde toparlanıyor.

Yukarıdaki tabloya göre Harmony ONE, abartı olmayacak bir yükseliş rallisine hazırlanıyor. Token, mevcut ortalama fiyatını (direnci) aşabilir ve yeni bir yüksek fiyata ulaşabilir. Bunun ancak yükseliş piyasası Harmony’yi desteklemeye devam ederse gerçekleşeceğini unutmamalısınız. Harmony ONE fiyat tahmini 2022-2025

Buna karşılık, yükseliş piyasası düştüğünde, ONE’ın fiyatı düşecektir. Hatta yeni bir minimum fiyata bile ulaşabilir. Bu model, muhtemelen bir fiyat düşüşüne veya uçuşa neden olabilecek bir uzlaşma zamanlamasını gösterir.

2021’den bu yana fiyat hareketi, öncekinden daha dikkate değer birçok yukarı yönlü harekete tanık oldu. Genellikle dalgalanmalar, konsolidasyonlar ve düzeltmeler ile hemen takip ederler. Bunu akılda tutarak, önemli gelişmeler göz önüne alındığında, ONE’ın 2022’de yükseliş piyasasına sahip olacağı sonucuna kolayca varabilirsiniz.

Harmony Fiyat Tahmini 2022-2025

Bu Harmony fiyat tahmininin yalnızca teknik analize dayandığını ve hiç kimsenin mutlak kesinlikle tam olarak tahmin edemeyeceğini unutmayın. Aşağıdaki uyum tahminleri yalnızca olası fiyat hareketinin önerileridir ve yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

PricePrediction ile Uyum Fiyat Tahmini

ONE Crypto’nun geçen günkü mevcut değerinden %-9,88 düşmesine rağmen, analistler 2022’de kademeli bir fiyat artışı öngörüyorlar. Mevcut fiyatı olan 0,34 ABD dolarından, madeni para 1 yılda 0 veya yılda ortalama 68 ABD dolarına dönecek. %100 çift fiyat artışı. 2024, madeni paranın orijinal fiyatının üç katına çıkması veya maksimum 0,98 dolar olmasıyla çok daha iyi olacak. Oradan, ONE’dan neredeyse doğrusal bir fiyat artışı görüyoruz. Bugün 100$ değerinde ONE satın alırsanız, 10 yılda toplamda 429$’a %329’a kadar kazanabilirsiniz.

Harmony ONE Fiyat Tahmini 2022-2031 2.

Kaynak: PricePrediction tahmini

TradingBeasts fiyat tahmini

TradingBeasts, 5 yılda yalnızca %31,85’lik bir fiyat artışıyla daha muhafazakar bir tahmin veriyor. Fiyatların bir noktada düştüğünü görürseniz, istikrarlı fiyat artışı piyasayı istikrara kavuşturmak için iyi olduğundan, bu şansı daha fazla madeni para satın almak için kullanabilirsiniz. Kriptolarınızı biriktirin ve fiyat zirve yapar yapmaz büyük satışlar yapın, ancak çok erken değil.

Harmony ONE Fiyat Tahmini 2022-2031 3.

Kaynak: TradingBeasts

WalletInvestor tarafından fiyat tahmini

Uyum, 15 Ocak 2922’de 0,340 ABD Doları’dır. Harmony’yi bugün 100$’a satın alırsanız, toplamda 294.494 ONE alacaksınız. WalletInvestor’ın tahminlerine dayanarak, 1,58 dolara kadar uzun vadeli bir artış bekleniyor. 5 yıllık bir yatırımla %+363.82 civarında bir ciro bekleniyor. Mevcut 100$’lık yatırımınız 2027’de 463,82$’a kadar çıkabilir.

Harmony ONE Fiyat Tahmini 2022-2031 4.
Harmony ONE fiyat tahmini 2022-2031 5

Kaynak: Walletinvestor.com

2022

Harmony ONE tırmanmaya devam ederse, 2022’nin sonunda 2 dolardan işlem görebilir. 2022’nin ilk 6 ayı büyük olasılıkla hızlı bir büyüme görecek ve 2,5 dolara ulaşacak. Ancak önemli bir düşüş beklenmiyor.

2023

Harmony ONE kripto para biriminin 2023 yılı sona erdiğinde 3,5 dolardan işlem görmesi bekleniyor. Ancak, destek seviyesini 200-MA civarında tutmak Harmony ONE’a tabidir. Bu noktada, uyum kriptosunun makul derecede tutarlı olması bekleniyor.

2024

Yeni yükseltmeler ve geliştirmeler olduğunda (en son olanlar bile), fiyat hızla artabilir ve 5$ civarına ulaşabilir. Deneyimli yatırımcılar bu dönemde birçok ortaklık ve yükseltme bekleyebilirler.

2025

Harmony ONE, önümüzdeki 4 yıl içinde 6,5$’lık bir zirve fiyatına sahip olabilir. Bunu başarmanın kolay olması bekleniyor; bu nedenle önümüzdeki 5 yıl içinde yeni bir ATH mümkün. Harmony ONE fiyat tahmini 2022-2025

Nihai Karar

Tüm teklifleri, ortaklıkları ve gelişmeleri göz önünde bulundurarak, Harmony One Prize Token’ın yatırımınıza değer olduğu sonucuna varabileceğimize inanıyorum. Görünürde parlak bir gelecek ve web3 ekosistemine yapılacak bir yolculukla, bunu kaçırmak istemeyeceksiniz. Sonuç olarak, 2022 ve sonrası Harmony One için gerçekten iyi görünüyor.

$ONE hakkında sık sorulan sorular

Harmony One iyi bir yatırım mı?

Harmony One, parlak bir geleceğin işaretlerini verdi. Yatırımcılar sürekli olarak kripto tokenine yatırım yapmaya çalıştıklarından, eğer yatırım yaparsanız kripto para büyük getiriler elde edecektir. Ancak, yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız ve yukarıdakileri finansal tavsiye olarak almamanız önerilir. Harmony ONE fiyat tahmini 2022-2025

Harmony One 1 Dolara Ulaşacak mı?

Tahminlerimize göre Harmony One’ın 2025 gibi erken bir tarihte 1 dolara ulaşması bekleniyor.

Harmony Ones 5 Dolara Ulaşabilecek mi?

Önerilen gelişmeler ve ortaklıklar gerçekleşirse ve yatırımcılar Harmony One’ın yönüne bakmaya devam ederse, Harmony One 5 $ işaretine ulaşma yolunda.

2025’te Harmony One’ın fiyatı ne olacak?

Tahminlerimize göre Harmony One, 2025 yılında ortalama 1,4$ fiyatla işlem görecek.

2030’da Harmony One’ın fiyatı ne olacak?

Harmony One, 2030’da ortalama 8 $ fiyatla mutlu bir şekilde işlem görüyor.

Harmony’nin geleceği nedir?

Harmony ONE’ın kurucusu Stephen Tse’den dinleyelim.

Harmony Bitcoin Köprüsü nedir?

Harmony-Bitcoin Bridge prototipi 24 Eylül 2021’de piyasaya sürüldü ve BTC’nin ONEBTC ile başarılı bir şekilde değiştirilmesini sağladı.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanılarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya nitelikli bir profesyonelden tavsiye almanızı şiddetle tavsiye ederiz.


daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktadır.

 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.