Haftanın en iyi kripto sanatçısı: SushiSwap

Haftanın en iyi kripto sanatçısı: SushiSwap

Haftanın en iyi kripto sanatçısı: SushiSwap

  • SushiSwap, perakendeciler tarafından genellikle Uniswap’ın yerine geçer.
  • Jetonlar, BentoBox ile tek bir kasada saklanabilir.

Haftanın en iyi kripto sanatçısı: SushiSwap Haftanın en iyi kazananı olarak adlandırılan SushiSwap, platformunu güncel tutma konusundaki kararlılığını gösteriyor. Likidite açısından merkezi ticaret platformlarıyla rekabet edebilen birkaç merkezi olmayan borsadan biridir.

Büyük likidite havuzları ve topluluğa odaklanma, SushiSwap’in bu kadar popüler olmasının iki ana nedenidir. SushiSwap’ın Uniswap’tan önce önemli DeFi özellikleri sunması nedeniyle, piyasa likiditesinin önemli bir bölümünü aldığı bildiriliyor.

SushiSwap, perakendeciler tarafından genellikle Uniswap’ın yerine geçer. Ayrıca SushiSwap’taki tasarımcıların sürekli olarak platformun işlevselliğini geliştirmek için çalıştıklarını belirtmekte fayda var. SushiSwap, yeni özelliklere, verim çiftliği seçeneklerine ve diğer DeFi öğelerinin bir DEX’e eklenmesine odaklanarak pazardaki alaka düzeyini koruyor.

SUSHI ekibi, her hafta sundukları LP’leri oylamak için haftalık bir menü oluşturdu. Bu strateji, havuzun karlılığının oynaklığını azalttı ve token teklifini değiştirdi.

5312947 53708405 695x360 1

Jetonların bireysel dolap depolaması

Jetonlar, BentoBox ile tek bir kasada saklanabilir. Jetonlar, farklı sözleşmelerde değil, tek bir dolapta saklanır. BentoBox‘ın en önemli işlevlerinden biri, sistemin merkezi olmayan kahinleridir.

Jeton Kazanmak icin Oyna Nakamoto oyunlari bir gunde 75in uzerindeHaftanin en iyi kripto sanatcisi SushiSwap

Protokolün yönetişim mekanizmasına katılım, üyelerin protokolün kurallarını değiştirmesine ve yeni işlevler oluşturmasına olanak tanır. Ek olarak, onay sürecinin bir parçası olarak, defter kağıtlarında (LP’ler) bloke edilebilen suşi jetonları gereklidir.

CoinMarketCap’e göre bugünün SushiSwap fiyatı 24 saatlik 839.570.655$ işlem hacmi ile 9.82$. SushiSwap son 24 saatte %10.78 arttı.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.