Haftanın En İyi 5 Kripto Para Birimi – (2. Hafta)

Haftanın En İyi 5 Kripto Para Birimi – (2. Hafta)

Haftanın En İyi 5 Kripto Para Birimi – (2. Hafta)

Haftanın En İyi 5 Kripto Para Birimi – (2. Hafta) Kripto para birimleri için iyileşme dönemi üzerimizde. Bitcoin 40.000 fiyat seviyesinin üzerinde kalmaya devam ederken, birçok altcoin yeniden toplanmaya başladı. Bu gönderi, son 7 gün içinde olağanüstü performans gösteren en iyi 5 kripto para birimi hakkındadır. Hadi daha yakından bakalım. Yazma sırasında, bitcoin fiyatı 43,251,45 dolar. Hadi daha yakından bakalım.

BTC/USD Haftalık Grafik – TradingView

5. En İyi 5 Kripto Para Birimi: Osmoz (OSMO) +%35

OSMO/USDT haftalık grafiği – TradingView

Web sitesine göre Osmosis, zincirler arası varlıklar için özelleştirilebilir bir otomatik piyasa yapıcıdır. Tıpkı dengeleyiciler gibi, gözetim altında olmayan bir zincirler arası belirteç dizininin yapılandırılmasına ve yönetimine izin verir. Son 7 günde, OSMO fiyatı neredeyse +%35 arttı, bu sadece en iyi kripto para birimi listemizde bir yer için yeterli.

4. En İyi 5 Kripto Para Birimi: Fantom (FTM) +%43.7

FTM/USD Haftalık Grafik – TradingView

Fantom, ölçeklenebilir bir akıllı sözleşme platformudur. Web sitesine göre Fantom, daha önce blok zinciri platformlarının performansını yavaşlatan çeşitli sınırlamaları keşfetmek için tasarlandı. Fantom, bir blok zinciri üçlemesini, yani defi sektöründe ademi merkeziyetçiliği, çevikliği ve güvenliği özelleştirme becerisini çözmeye kararlıdır. Son 7 günde, FTM fiyatı neredeyse +%43.7 arttı, bu sadece en iyi kripto para birimi listemizde bir yer için yeterli.

3. En İyi 5 Kripto Para Birimi: Neredeyse (YAKIN) +%43.8

YAKIN/USD haftalık grafiği – TradingView

Teknik incelemeye göre NEAR, merkezi olmayan bir uygulama platformudur. Sistemlerin oluşturulma, uygulamaların geliştirilme ve web’in kendisinin çalışma şeklini değiştirmek isteyen bir platformdur. NEAR protokolü, açık kaynaklı bir akıllı sözleşme platformudur. Amaç, merkezi olmayan uygulamaları (dApps) barındırmaktır. Aslında, teknik inceleme protokolün parçalama adı verilen yenilikçi bir yöntem kullandığını açıklamaya devam ediyor. Son 7 gün içinde NEAR fiyatı neredeyse +%43.8 arttı, bu sadece en iyi kripto para birimi listemizde bir yer için yeterli.

2. En İyi 5 Kripto Para Birimi: Oasis Network (ROSE) +%56,5

ROSE/USD Haftalık Grafik – TradingView

Oasis Network, gizlilik sunan, gizlilik etkin bir akıllı sözleşme platformudur. Bu ekosistem, Open Finance’te gizlenmiş kullanıcı verilerini oluşturur. Bu nedenle, kullanıcılar verileri üzerinde tam kontrole sahiptir ve kullanımlarının anlamını yapılandırabilirler. Bir bakıma, Oasis Network, açık finans için aklı başında veri yetkisini getiriyor. Son 7 gün içinde, ROSE fiyatı neredeyse +%56,5 arttı, bu sadece en iyi kripto para listemizde bir yer için yeterli. Haftanın En İyi 5 Kripto Para Birimi – (2. Hafta)

1. En İyi 5 Kripto Para Birimi: Gizli (SCRT) +%57,1

SCRT/USD Haftalık Grafik – TradingView

Web sitesine göre SCRT, Secret Network’ün madeni parasıdır. Bu blok zinciri, akıllı sözleşmelere gizlilik getirerek kullanıcıların izinsiz ve gizlilik odaklı uygulamalar oluşturmasına ve çalıştırmasına olanak tanır. Son 7 günde, SCRT fiyatı neredeyse +%57,1 arttı, bu sadece en iyi kripto para birimi listemizde bir yer için yeterli.
daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.