GRT, Ayı Kripto Piyasasında En Çok Satın Alınan 10 Token’a Kayıyor

GRT, Ayı Kripto Piyasasında En Çok Satın Alınan 10 Token’a Kayıyor

coinquora.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


ETH cüzdan takipçisi WhaleStats’ın bildirdiğine göre, Graph (GRT), son 24 saat içinde en büyük 2000 Ethereum (ETH) balinasının satın alınan ilk 10 jetonu arasına girdi.

ŞİMDİ: $GRT @graphprotocol şimdi son 24 saatte 2000 en büyük #ETH balinası arasında satın alınan ilk 10 jetonda 🐳

En iyi 100 balinaya buradan göz atın: https://t.co/R19lKnPlsK

(ve ilk 2000 için verileri görmek için BBW $ BBW!)#GRT #whalestats #babywhale #BBW pic.twitter.com/6DjIHKAjru

— WhaleStats – BabyWhale ($BBW) (@WhaleStats) 9 Mayıs 2022

Her yerde kripto piyasasının kan gölüne dönmesine ve düşüş haberlerine rağmen, GRT bugün ETH sahipleri arasında token alımında bir artış görerek olumlu bir sonuç gördü. Ek olarak, belirteç ayrıca izleyicinin en yüksek işlem hacminde, en çok satılan tokenlerde ve ilk 100 ETH cüzdanı arasında en yüksek holdinglerde konumlara sahiptir.

GRT alımlarındaki bu ani artış, projenin hareketlerine, yani yaklaşmakta olan hackathon’a ve önde gelen platformlarla ortaklığa bağlanabilir. Buna ek olarak, yatırımcılar platformun hizmetlerine de hayran olabilirler.

GRT, GraphQL ile blok zinciri verilerini indekslemek ve sorgulamak için bir Web3 protokolüdür. Temel amacı, The Graph protokolüne dayanan akıllı sözleşmelerin başarıyla yürütülmesini sağlamaktır.

Bunun yanı sıra GRT, geliştiricilerin ve yaratıcıların “geleceğin” dapp’lerini oluşturmalarını sağlayacak üç günlük hackathon “Graph Hack”ı başlatacak. Ek olarak, etkinliğe önde gelen bir blockchain platformu olan Harmony sponsor oluyor. Harmony’nin olayı onaylaması, yatırımcıları etkileyen teknolojinin bir kanıtı olabilir.

Öte yandan GRT, CoinGecko’daki en iyi 50 kriptodan biri olarak konumunu korumaya devam ediyor. 24 saatlik 150 milyon dolarlık işlem hacmi ile neredeyse 2 milyar dolarlık devasa bir piyasa değerine sahip. Yazma sırasında GRT, kripto başına 0,27 dolarlık iyi bir fiyatla işlem görüyor. Kriptonun bu fiyat konumu, GRT’nin küresel olarak yatırımcılar tarafından desteklendiğinin kanıtıdır.

Öte yandan, önde gelen kripto para borsası Coinbase’in Rus kullanıcılarına 31 Mayıs’tan itibaren platformdan olası yasaklarını bildiren mektuplar gönderdiği belirtildi. Ancak borsa, bu müşterilere öyle olmadıklarını kanıtlayan belgeler sunma şansı verdi. herhangi bir AB yaptırımına tabidir. Aksi takdirde, döviz cüzdanlarında donmuş kalırlar.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.