Grayscale, Yönetim Ürünleri Altında 3 Çeşitlendirilmiş Varlığı Ortaya Çıkardı

Grayscale, Yönetim Ürünleri Altında 3 Çeşitlendirilmiş Varlığı Ortaya Çıkardı

coinquora.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Dünyanın en büyük kripto varlık yönetimi Grayscale, güncellenmiş Varlık Yönetimi Altındaki (AUM) listesini resmi Twitter hesabında yayınladı.

9 Mayıs 2022 itibariyle AUM firmasının listesi Grayscale’in Twitter’ında yayınlandı:

Firma, yatırımcılara kripto para birimi alanında yatırım araçları sağlamaya odaklanıyor. Ayrıca, Grayscale her bir yatırım aracını yöneterek müşterilerin ilgili riskleri azaltırken değişken piyasaya maruz kalmalarını sağlar.

Grayscale’in 5/9/2022 itibariyle 3 çeşit ürününün performansı aşağıda yansıtılmaktadır.
Günlük güncellemeler için ürün takipçimizi ziyaret edin: https://t.co/B8mvMgNUni$AAVE $ADA $ALGO $ATOM $AMP $AVAX $BCH $BTC $COMP $CRV $DOT $ETH $LINK $LTC $MATIC $MKR $ SOL $XLM $UNI $YFI pic.twitter.com/P47NIe9JSk

— Gri Tonlama (@Gri Tonlama) 9 Mayıs 2022

Aynı zamanda Grayscale, üç çeşitlendirilmiş ürününün performansından bahsetti.

Firma, DeFi fonunu geçen yıl Temmuz ayında başlattı ve şu anda yaklaşık 8 milyon dolarlık varlığa sahip. Bununla birlikte, ilk çeyrek yeniden dengeleme sırasında Grayscale, DeFi fonlarından iki varlığı kaldırdı.

Düşük performansa rağmen, şirketin amiral gemisi olan Grayscale kripto fonu, borsada işlem gören bir fon olmak için onay alma şansına sahip. ARK Yeni Nesil ETF ve Morgan Stanley Insight Fund gibi fonların her ikisi de Grayscale Bitcoin Trust’a yüksek düzeyde maruz kalmaları nedeniyle yıldan yıla olumsuz performanslar yaşadı.

Bununla birlikte, fonların hiçbiri GBTC’nin önemli hisseleriyle uğraştığını bildirmedi.

Grayscale’in ana şirketi Digital Currency Group, GBTC hisselerini geri satın alarak indirimi düşürmeye çalıştı. Ancak, vadeli işlem sözleşmeleri olan ProShares Bitcoin Strategy ETF’nin piyasaya sürülmesinin ardından çabalarının etkisiz olduğu kanıtlandı. Bu itme, GBTC’nin fiyatını Bitcoin’in spot fiyatından daha da uzaklaştırdı.

Ayrıca firma, şu anda Gri Tonlamalı bir yatırım ürününe dahil olmayan, ancak keşiflerinin bir parçası olarak dikkatlerini çeken bazı dijital varlıkların listelerini gösteriyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.