GMT, Kripto Piyasasının Geri Kalanı Düşmeye Devam Ettiğinden 24 Saat Kaybı Yayınladı

GMT, Kripto Piyasasının Geri Kalanı Düşmeye Devam Ettiğinden 24 Saat Kaybı Yayınladı

coinquora.com

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


CoinMarketCap’e göre, STEPN (GMT), fiyatı son 24 saat içinde düştüğü için kripto para piyasasının geri kalanına uyuyor.

GMT’nin yazı yazılırken fiyatı 2,63$, bu da 24 saatlik %3,32’lik hafif bir düşüş. Bu, GMT’nin son 7 gün içinde çift haneli bir kayıp yaşamasının ardından geldi. Son 7 gün, GMT’nin fiyatında bir geri çekilme gibi görünüyor çünkü geçen ay hala %20.31 arttı.

CoinMarketCap’in piyasa değerine göre en büyük kripto para projeleri listesinde 51. sırada yer alan GMT’nin toplam piyasa değeri yaklaşık 1.575.074.919 dolar. GMT için 24 saatlik işlem hacmi, %43,34’lük ciddi bir düşüş olan 1.191.646,256 $ seviyesinde bulunuyor.

GMT, mevcut fiyatını ikisinin tam ortasına yerleştirerek 24 saatin en düşük seviyesi olan 2.56$’a ve 24 saatlik en yüksek seviyesi olan 2.73$’a ulaştı.

GMT günlük grafiğinde azalan üçgen formları (Kaynak:TradingView)

GMT/USDT için günlük grafikte görüldüğü gibi, 2,46 $ seviyesi GMT fiyatını yukarı tutan mevcut destek seviyesi olduğundan ve token tarafından daha düşük zirveler bildirildiğinden azalan bir üçgen oluştu. Bu, ayılar kripto pazarını ele geçirdiği için mevcut destek seviyesini aşarsa GMT fiyatının daha fazla düşeceğini önerebilecek bir düşüş grafiği modeli.

GMT fiyatının daha fazla düşebileceğini gösteren göstergeler, aşırı satıma yönelirken aşağı eğimli RSI14 ve 20 EMA’nın altında 8 EMA geçişi. Her ikisi de satış hacminin devam edebileceğini gösteriyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.