Galaxy CEO’su Terra Krizinden Beri Twitter’da Nowhere NoWhere, Milyarder Mike Novogratz Luna’nın Fiyat Düşüşünde Para Kaybetti – The Crypto Basic

Galaxy CEO’su Terra Krizinden Beri Twitter’da Nowhere NoWhere, Milyarder Mike Novogratz Luna’nın Fiyat Düşüşünde Para Kaybetti – The Crypto Basic

thecryptobasic.com

2 saat

Okuma süresi: ~3 m


Milyarder Mike Novogratz Luna’nın Fiyat Çöküşünde Gevşek Para

Geçen hafta boyunca Terra Luna ve kardeşi Stablecoin UST, şu anda tam bir çöküş olarak tanımlanan keskin bir piyasa düşüşü yaşadı. Luna’nın fiyatı Nisan ayında 119 dolardan bu yazının yazıldığı sırada 0,0019 dolara yükseldi.

Luna’nın düşüşü, Blizz Finance ve Milyarder Mike Novogratz gibi bazı önemli yatırımcılar da dahil olmak üzere birçok yatırımcıya acı çektirdi. Mike, bir kripto yatırım şirketi olan Galaxy Digital’in kurucusu ve CEO’su ve varlık yöneticisidir.

Mike Twitter’da “MIA”

Mike’ın Luna’ya olan ilgisi Ocak ayında bir Luna dövmesi yaptırdığında halka açıldı. Bir fotoğrafını tweetlemesi, kripto için dolaylı bir destek gösterisi olabilirdi. Tweetlerinin diğer yatırımcıları etkileyip etkilemediği belli değil, ancak kripto alanındaki en etkili insanlardan biri olduğu göz önüne alındığında, cevap olumlu olabilir.

Ben resmen bir Deliyim!!! Teşekkürler @stablekwon Ve Smith Street Tattoos’daki arkadaşlarıma teşekkür ederim. pic.twitter.com/2wfc00loDs

— Mike Novogratz (@novogratz) 5 Ocak 2022

Luna fiyatlar açısından çıldırdığından beri Mike Twitter’da tamamen çevrimdışı olmuş görünüyor. Mike artık tweet atmıyor ve yokluğunun Luna piyasasının mevcut düşüş eğilimiyle ilgili olabileceğine dair sinyaller göndermiyor.

McKenna dedi ki: “Henüz Novogratz’dan tek bir tweet yok. Bir Ponzi’ye maruz kalmak kötü, ama o Ponzi’yi ömür boyu cildinize dövme yaptırdığınızda, korkunç derecede kötü durumdasınız.”

Novogratz’dan henüz tek bir tweet yok.

Bir ponziye maruz kalmak kötü ama tenine ömür boyu ponzi dövmesi yaptırdığında korkunç derecede kötü oluyorsun.

F pic.twitter.com/nmWMTRxRI8

— McKenna (¤, ¤) (@Crypto_McKenna) 13 Mayıs 2022

Luna, önceki değerinin %99’undan fazlasını kaybederken, UST USD’den ayrıldı ve şu anda 1 $ işareti içindeki olağan aralık yerine yaklaşık 0.17 $ değerinde. Bloomberg Milyarderler Endeksi’ne göre Mike’ın servetinin 8 milyar dolardan 2,5 milyar dolara düştüğü tahmin ediliyor. Ancak, bu sadece kağıt üzerinde ve mevcut fiyatlarla elindeki varlıkları temsil ediyor.

Galaxy Digital Hala Güçlü Konumda

Mike’s Galaxy Digital, şirketin 300 milyon dolarlık tahmini zarara rağmen pazarda hala güçlü bir konumda olduğunu doğrulayan bir bildiri yayınladı. Firma, likiditesini dengeleyen yaklaşık 1,6 milyar dolar, kriptoda 800 milyon dolar ve nakit olarak 800 milyon dolar daha olduğunu iddia ediyor. Bu varlıkların çoğu algoritmik stabilcoinlerde tutulmuyor.

Galaxy Digital, 13 Mayıs’ta yaptığı basın açıklamasında şunları söyledi:

“Şirket, güçlü bir sermaye ve likidite konumunda kalmaya devam ediyor ve uzun vadeli büyüme için iyi bir konumda. Şirket, tarihi boyunca sahip olduğu makroekonomik zemini göz önünde bulundurarak yatırım hızını yönetmeye devam edecektir. Deneyimli yönetim ekibimiz, mevcut piyasa koşullarında gezinirken Galaxy Digital için önemli fırsatlar olduğuna inanıyor.”


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.