GALA Teknik Analizi: Sabah Yıldızı Yükseliyor GALA Fiyatları

GALA Teknik Analizi: Sabah Yıldızı Yükseliyor GALA Fiyatları

kriptoknowmics.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Bitcoin 30 bin doları aştığında, GALA fiyatları toparlanma hızını artırıyor ve bir sabah yıldızı modeliyle bir gecede %70’ten fazla atlıyor. Önemli teknik noktalar:

  • GALA fiyatı dün gece %71 yükseldi.
  • Stoch RSI bir yükseliş geçişi veriyor.
  • Gala Games’in 24 saatlik işlem hacmi 913 milyon dolar ile %23’lük bir artışa işaret ediyor.

GALA’nın Geçmiş Performansı

GALA fiyatlarının geçen ay düşüş eğilimi gösteren genişleme kanalının altına düşmesiyle birlikte, piyasa değeri %75 oranında değer kaybederek 0,050$’a ulaştı. Bununla birlikte, azalan trend çizgisinin destek izdihamı ve 0,050 dolarlık psikolojik işaret, satın alma baskısında bir patlamaya neden oluyor. TradingView Grafiği kaynakticaret görünümü

GALA Teknik Analizi

GALA fiyat hareketi, gece boyunca %72’lik bir patlama ile sonuçlanan etkileyici bir düşük fiyat reddi ile bir sabah yıldızı modeli gösteriyor. Ayrıca, hacim göstergesi, son iki gün içinde hızla yükselen satın alma basıncını gösteriyor. Önemli haftalık SMA’ların düşüş eğilimi, piyasa fiyatı düşüş yayılımını kapatırken daha düşük bir eğilim gösteriyor. Bu nedenle, 20 günlük SMA’da yakında bir güç mücadelesi olabilir ve bu da yaklaşan eğilimi belirleyebilir. RSI eğimi, yuvarlanan bir dip oluşturan ve 14 günlük ortalama çizgiyi aşan keskin bir dönüşle aşırı satım bölgesinden çıkıyor. Stokastik RSI, K çizgisi aşırı satım bölgesinde D çizgisini geçtiği ve yeni bir boğa döngüsü başlattığı için bir yükseliş geçişi gösteriyor. Bu nedenle, momentum göstergeleri bir güç değişimini yansıtır ve potansiyel bir trendin tersine çevrilmesini sağlar. Kısacası, GALA teknik analizi 0.12 $ işaretine doğru bir yükseliş trendinin devam edeceğini tahmin ediyor.

trend olan

GALA madeni para fiyatı alıcının ilgisini çekmeye devam ederse ve işlem hacmi fiyat artışını desteklemek için büyürse, tüccarlar bir yükseliş patlaması bekleyebilirler. Ancak, çıkış rallisine düşüş eğilimi gösteren SMA’lar meydan okuyacak. Bununla birlikte, mevcut piyasa fiyatından giriş yapan alıcılar, bu hafta %30’luk bir fiyat artışı bekleyebilirler. Destek Seviyeleri: 0.075$ ve 0.050$ Direnç Seviyeleri: 0.10$ ve 0.12$


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.