GALA Teknik Analizi: Düşen Trend, Boğa Geri Dönüyor

GALA Teknik Analizi: Düşen Trend, Boğa Geri Dönüyor

kriptoknowmics.com

1 saat

Okuma süresi: ~2 m


GALA fiyatları, yeniden test rallisinin 0.075$ destek bölgesini kırması ve uzun süreli bir düşüş eğilimi konusunda uyarması nedeniyle piyasa değerinde keskin bir düşüşle karşı karşıya. Önemli teknik noktalar:

  • GALA fiyatı son 24 saatte %42 düştü.
  • RSI değerleri aşırı satım bölgesinin altına düşüyor.
  • Gala Games’in 24 saatlik işlem hacmi %2 düşüşle 648 milyon dolar.

GALA’nın Geçmiş Performansı

0.10$’lık psikolojik desteği kaybeden GALA sahipleri, uzayan satış ivmesini serbest bıraktı. Uzun vadeli düzeltme yakın zamanda 0.075 dolarlık desteği geçti ve bu da geçen ay %60’lık bir devalüasyona yol açtı. Satıcılar pozisyonlarını bu desteğin ihlal edildiğinden daha düşük bir seviyede sürdürebilirse, sonraki düşüş 0,05 dolarlık psikolojik işarette olabilir. TradingView Grafiği kaynakticaret görünümü

GALA Teknik Analizi

Düşen takozun düşüş eğilimini kontrol edememesinin ardından GALA fiyatı önemli ölçüde düştü ve bu da 0.15$’lık bir kırılmayla sonuçlandı. Ancak fiyatlar yeniden testten sonra düştü ve şu anda 0.075 dolar destek seviyesinin altında kaldı. Aşağı eğimli olan EMA’lar arasındaki genişleyen boşluk, artan satış baskısına işaret ediyor. Bu nedenle, geri dönüş rallisi, düşüş eğilimi gösteren EMA’ları aşmak için mücadele etmek zorunda kalacak. RSI değerleri, aşırı alım bölgesinden başlayan ve orta çizginin altında yatay bir trende doğru giden sağlam bir düşüş trendi gösteriyor. Ve son zamanlardaki satış artışı nedeniyle, RSI aşırı satım bölgesine dalıyor ve bunun altında yatan düşüş eğilimindeki büyümeyi yansıtıyor. MACD ve sinyal çizgileri, piyasa fiyatında bir satış noktasını vurgulayarak, hareket halindeki düşüş eğilimine işaret eden bir düşüş eğilimini sürdürüyor. Kısacası, GALA teknik analizi, 0.075 $ seviyesinin altında potansiyel bir düşüş trendi öngörüyor.

trend olan

GALA fiyatı, 2021’in alt desteğini 0.075 dolarda yeniden test ettiğinde, nihai bir düşüşü tetikleyebilir. Satıcılar bu alt desteği kırmayı başarırlarsa, tüccarlar 0,05$’a ve ardından 0,02$’a bir düşüşe tanık olabilirler. Öte yandan, alıcılar 0,075 dolar direnci olan altcoine geri dönerse, yükseliş 0.12 dolar işaretini yeniden test edebilir. Destek Seviyeleri: 0,022 $ ve 0,015 $ Direnç Seviyeleri: 0.075$ ve 0.12$


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.