FTX Token fiyat analizi: FTT, bir gecede yüzde beş kazandığı için 34 dolara geri döndü. Boğalar momentumu koruyabilir mi?

FTX Token fiyat analizi: FTT, bir gecede yüzde beş kazandığı için 34 dolara geri döndü.  Boğalar momentumu koruyabilir mi?

www.kriptopolitan.com

4 saat

Okuma süresi: ~3 m


FTX Token fiyat analizi, tokenin bugün yükselişte olduğunu gösteriyor. Boğalar dünkü fiyat düşüşünden sonra bugün önemli bir toparlanma kaydetti; boğalar bile 33.8’de mevcut direnci geçti. Boğaların dün ayıların verdiği zararı karşılaması ve fiyat hala geçen yıla göre daha düşük bir seviyede olması nedeniyle daha da toparlanma yolunda olması nedeniyle FTT/USD fiyatı 34.3 dolara kadar yükseldi.

FTT/USD 1 günlük fiyat tablosu: Boğalar, ani bir çöküşten sonra hızlı bir şekilde toparlanıyor

1 günlük FTX Token fiyat analizi, Boğa momentumunu ortaya koyuyor. Geçen ay aşırı düşüş aktivitesi gözlemlenmiş olsa da, bugün, FTT son 24 saatte yüzde beş değer kazanırken, token hala geçen hafta yüzde 12.41 kayıp bildirdiği için boğalar düşüş girişiminin üstesinden geliyor gibi görünüyor. . Dün FTT fiyat seviyeleri son derece düşük bir düşüşle 30$’a düştü, ancak fiyat şu an itibariyle tekrar 34,3$’a yükseldiği için boğalar bugün hızlı bir toparlanma kaydetti, bu da olumlu bir haber.

FTX Token fiyat analizi FTT bir gecede yuzde bes kazandigi

FTT/USD 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Tradingview

FTX Token fiyat analizi, oynaklığın önemli bir marjla arttığını gösteriyor. Bollinger bantları birbirinden ayrılıyor, üst Bollinger bandı en güçlü direnci temsil eden 44,1$’da ve alt bant desteği temsil eden 32.1$’da.

Hareketli ortalama (MA), SMA 20, SMA 50 eğrisinin altında işlem gördüğü ve her iki SMA da fiyat seviyesinin üzerinde seyrettiği için 35.7 $ işaretinde. Göreceli güç endeksi, az alım bölgesinden toparlandı ve tarafsız bölgenin alt yarısında 39 endeksine ulaştı ve göstergenin eğrisi, piyasadaki satın alma faaliyetine işaret ederek dik bir şekilde yukarı doğru.

FTT/USD 4 saatlik analiz: Son gelişmeler ve diğer teknik göstergeler

4 saatlik FTX Token fiyat analizi grafiği, yeşil şamdanların sürekli ortaya çıkışını gösterir. Boğalar son saatlerde iyi bir ivme kazandı ve fiyatı 34.3 dolara kadar kurtardı. Alıcı desteği devam ederse, daha fazla toparlanma da mümkün göründüğünden, token yükselen fiyat eğilimine devam edebilir.

1652204148 233 FTX Token fiyat analizi FTT bir gecede yuzde bes kazandigi

FTT/USD 4 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Tradingview

Hareketli ortalama (MA), fiyat seviyesinin altında 32.5 $ işareti ile yükseliş geçişini gösterirken, Bollinger bantları ortalaması yine fiyat seviyesinin altında 33.7 $ seviyesinde. Oynaklık, üst Bollinger bandı 36.8$’da ve alt Bollinger bandı 30,7$’da olduğu için de yüksektir.

Göreceli güç endeksi (RSI), 4 saatlik grafikte 50 okuma gösterdiğinden yukarı hareketine devam ediyor. Gösterge şu anda güçlü bir satın alma olduğunu gösteriyor ve daha fazla yükseliş uygulaması için daha fazla yer var gibi görünüyor.

FTX Token Fiyat Analizi: Sonuç

1 günlük ve 4 saatlik FTX Token fiyat analizi, fiyat bugün yükseldikçe güçlü bir yükseliş eğilimi ortaya koyuyor. Bugünkü işlem seansının başında başlayan yükseliş eğilimi, yükseliş momentumu güçlü göründüğü için hala devam ediyor. Bununla birlikte, 35 dolarlık direnç işaretine dokunduğunda kripto para birimi fiyatının düzeltilmesi beklenebilir.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.