Filecoin fiyat analizi: FIL, düşüş eğiliminde 13 doların üzerinde tutunuyor

Filecoin fiyat analizi: FIL, düşüş eğiliminde 13 doların üzerinde tutunuyor

www.kriptopolitan.com

2 saat

Okuma süresi: ~3 m


Kripto para fiyatları ısı haritası, kaynak: Coin360

Filecoin fiyat analizi, FIL/USD fiyatının 19 Nisan’da 21.68$’a ulaştığından beri net bir düşüş trendi izlediğini gösteriyor. Kripto para birimi o zamandan beri değerinin %50’sinden fazlasını kaybetti ve şu anda 13.65 dolardan işlem görüyor. Fiyatlar 12.89 ile 13.90 dolar arasında değiştiği için dijital varlık son 24 saatte yüzde 3,76 düştü. FIL/USD çifti için işlem hacmi şu anda yüzde 1,33 düşüşle 513.175.732.29 $ seviyesinde bulunuyor. Filecoin, tüm kripto para birimleri pazarında 37. sırada yer aldığı için tüm dijital varlık pazarının yüzde 0.17’sine hakim durumda.

FIL/USD 4 saatlik fiyat analizi: Son gelişmeler

Filecoin fiyat analizi, kripto para birimi sık sık 14.0 dolarlık kilit direnç alanını test ettiğinden, piyasa oynaklığının artan dinamikler gösterdiğini ortaya koydu. Fiyat hareketi, mevcut ticaret seviyesi aralığın altına yakın bir şekilde azalan bir kanal oluşturdu. Hareketli ortalamalar birbirinden uzaklaşıyor, bu da her iki yönde de bir kırılmanın muhtemel olduğunu gösteriyor. MACD göstergesi şu anda düşüş bölgesinde ve hem sinyal çizgisi hem de histogram düşüyor. Bu, satış baskısının yakın vadede devam etmesinin muhtemel olduğunu gösteriyor.

FIL/USD 4 saatlik fiyat tablosu, kaynak: TradingView

FIL/USD çifti için Göreceli Güç Endeksi (RSI) şu anda 31.73’te ve aşırı satım seviyelerine yaklaşıyor. Bu, satış baskısının yakın vadede muhtemelen hafifleyeceği ve bu da mevcut seviye civarındaki fiyatlar için bir miktar destek sağlayabileceği anlamına geliyor. Ayrıca, RSI, kripto para biriminin azalan değerini ve satış faaliyetinin baskınlığını yansıtan aşağı yönlü bir yaklaşım izliyor gibi görünüyor. Bollinger bandının üst sınırı, FIL için güçlü bir direnç görevi gören 15.17$’da bulunuyor. Ayrıca, fiyat düşüyor gibi görünüyor, bu da düşen bir pazar anlamına geliyor.

1 günlük filecoin fiyat analizi: Artan satış baskısı

1 günlük fiyat grafiğindeki filecoin fiyat analizi, dijital varlığın üç hareketli ortalamanın altında işlem gördüğü için net bir düşüş trendi izlediğini gösteriyor. 50 EMA (üstel hareketli ortalama) şu anda 15.01 $, 100 EMA 14.63 $ ve 200 EMA 13.96 $’dır. Bu, en az dirençli yolun aşağı yönde olduğunu ve fiyatların yakın vadede düşmeye devam edeceğini gösteriyor.

MACD göstergesi şu anda düşüş bölgesinde ve düşüş eğilimine doğru ilerliyor. Bu, satış baskısının devam edeceğini gösteriyor. RSI şu anda 33.57’de ve aşırı satım seviyelerine yaklaşıyor. Bu, satış baskısının yakın vadede hafifleyebileceği ve bu da mevcut seviye civarındaki fiyatlar için bir miktar destek sağlayabileceği anlamına geliyor.

FIL/USD 1 günlük fiyat tablosu, kaynak: TradingView

Bollinger bantları farklılaştığı için piyasa oynaklığı yüksektir. Bollinger bandının üst sınırı, fiyata güçlü bir direnç olarak hareket eden 15.24 dolarda bulunuyor. Bollinger bandının alt sınırı, yakın vadede bir miktar destek sağlaması muhtemel olan 12,71 dolarda bulunuyor. Genel olarak, fiyatlar düştükçe piyasa duyarlılığı düşüş eğiliminde görünüyor.

Filecoin fiyat analizi sonucu

Bugün Filecoin fiyat analizi, boğalar 13 dolar seviyesini savunmaya çalışırken devam eden bir düşüş trendi gösteriyor. Ayılar fiyatları 13 dolar seviyesinin altına çekmekte kararlı. Dijital varlık şu anda 12 ila 13 dolar destek seviyeleri arasında işlem görüyor. 13 dolar seviyesi kırılabildiği sürece fiyatların düşmeye devam etmesi muhtemel. Bu seviyenin altında bir kırılma, fiyatların 11 dolar seviyesine doğru düştüğünü görebilir. Öte yandan, boğalar fiyatları 14 dolar seviyesinin üzerine çıkarabilirse, muhtemelen 16 dolar seviyesine doğru yukarı yönlü bir hareket olabilir.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.