Filecoin fiyat analizi: Ayı çılgınlığı FIL fiyatlarını yüzde 30,13 oranında düşürüyor

Filecoin fiyat analizi: Ayı çılgınlığı FIL fiyatlarını yüzde 30,13 oranında düşürüyor

www.kriptopolitan.com

1 saat

Okuma süresi: ~3 m


Kripto para fiyatları ısı haritası, kaynak: Coin360

Filecoin fiyat analizi, ayılar piyasadaki hakimiyetlerini artırdıkça FIL fiyatları için güçlü bir düşüş hareketine işaret ediyor. Fiyatlar desteği 6,5 dolar seviyesinde belirledi ve şu anda son 24 saatte yüzde 30,13 düşüşle 7,63 dolar civarında işlem görüyor. Satış baskısının fiyatlar üzerinde artmaya devam etmesi nedeniyle piyasanın yakın vadede düşüş eğilimini sürdürmesi bekleniyor. Filecoin fiyatlarındaki düşüş, Bitcoin fiyatları da 30000 doların altına düştüğü için genel piyasa satışlarına bağlanıyor.

Yatırımcılar mevcut ekonomik koşullar konusunda temkinli oldukları için genel piyasa hissiyatı düşüş gösteriyor. Filecoin piyasasına genel bir bakış, dijital varlık son 24 saat içinde 6,74 $ ila 11,0 $ aralığında hareket ettiğinden FIL fiyatlarının işlem hacminin şu anda 993,564,183,99 $’a düştüğünü gördü. Dijital varlık, tüm kripto para piyasasının 0.13’üne hakim olduğu için genel olarak 38. sırada yer alıyor.

Filecoin fiyat analizi: Teknik analiz

Filecoin fiyat analizi, ayıların 5,0 $ destek seviyesine doğru bir hareket izlediğinden fiyatların düşüş trend çizgisinde olduğunu ortaya koyuyor. Fiyatlar hareketli ortalamanın hemen altında işlem gördüğü için piyasa genel bir düşüşle karşı karşıya, 50 günlük hareketli ortalama şu anda 7.78 dolar ve 200 günlük hareketli ortalama 8.50 dolar.

FIL/USD 1 günlük fiyat tablosu, kaynak: Tradingview

Göreceli Güç Endeksi (RSI) 50 seviyesinin altına düştüğü için göstergeler şu anda düşüş piyasasına işaret ediyor, bu da fiyatların yakın vadede düşmeye devam edebileceğinin bir göstergesi. MACD göstergesi aşağıdan kırmızı sinyal çizgisini geçerek FIL fiyatları için güçlü bir düşüş piyasası olduğunu gösteriyor. Mevcut satış eylemi Filecoin tokeninde görülüyor ve bu nedenle genişleyen Bollinger bantlarının gösterdiği gibi piyasa oynaklığı yüksek.

FIL/USD 4 saatlik fiyat analizi: Filecoin fiyatları düşmeye devam ediyor

FIL/USD için 4 saatlik grafik, fiyatlar düşüş eğilimindeyken düşüş eğilimi gösteriyor. Dijital varlık, fiyatlar üzerindeki satış baskısı arttıkça hareketli ortalamaların altında işlem görüyor. 50 günlük hareketli ortalama 8,06 dolar, 200 günlük hareketli ortalama ise 8,75 dolar.

FIL/USD 4 saatlik fiyat tablosu, kaynak: TradingView

Göstergeler şu anda RSI 50 seviyesinin altında olduğu için düşüş piyasasına işaret ediyor ve bu da fiyatların yakın vadede düşmeye devam edebileceğinin bir göstergesi. MACD, FIL fiyatları için güçlü bir düşüş göstergesi olan kırmızı sinyal çizgisini aşağıdan geçti. Bollinger bantları da genişliyor, bu da yüksek piyasa oynaklığının bir göstergesi.

Filecoin fiyat analizi sonucu

Filecoin fiyat analizi, fiyatlar düşmeye devam ederken dijital varlığın şu anda düşüş eğiliminde olduğunu ortaya koyuyor. Satış baskısının fiyatlar üzerinde artmaya devam etmesi nedeniyle piyasanın yakın vadede düşüş eğilimini sürdürmesi bekleniyor. RSI ve MACD’nin her ikisi de aşağıdan ilgili sinyal hatlarını geçtiğinden, göstergeler şu anda düşüş piyasasına işaret ediyor. Bollinger bantları da daraldı, bu da düşük piyasa oynaklığının bir göstergesi.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.