Fantom Aşırı Satılmış Görünüyor; FTM Canlanacak mı?

Fantom Aşırı Satılmış Görünüyor;  FTM Canlanacak mı?

www.cryptonenewsz.com

5 saat

Okuma süresi: ~3 m


Devam eden kripto piyasası çöküşünün ve Bitcoin’in akıl almaz düşüşlere düşmesinin arkasındaki koşulları anlamak, piyasa duyarlılığını değerlendirmenin anahtarıdır. Bitcoin ve kripto devlerinin istikrarlı ve depolama değeri varlıkları olarak anıldığı çok sayıda örnek oldu.

Yeni kripto stabilcoin projesi UST, alıcı ilgisini kaybetti. Sonuç olarak, Bitcoin, UST stablecoin’in değerini savunmak için satılıyor. Bitcoin’i, kaybedilen zeminlerin bir kısmını geri kazanmadan önce anlık olarak yaklaşık 26.000 dolarlık 16 ayın en düşük değerine düşmeye zorladı.

Pazar lideri düştüğünde, kesinlikle diğer kripto tokenlerini, stabilcoinleri ve altcoinleri satış baskısı altına girmeye zorlar. İlk alıcılar panik halinde olmayabilir, ancak portföylerinin büyük bir bölümünü kaybeden yeni yatırımcılar, bir satış döngüsü yaratarak, ellerinden geldiğince tasarruf etmeye yöneldiler.

Fantom’un UST’nin algoritmik sistemi veya performans odaklı endişeleri gibi temel bir zayıflığı yoktur. FTM hala 65. sırayı elinde tutuyor ve çoğunlukla birkaç ay öncesiyle aynı aralıkta. Sektör genelindeki bu düşüşün vurguladığı tek yön, kripto varlıklarının etrafında beliren olumsuzluk.

Fantom son bir yılda piyasa değerinin %90’ını kaybederken, son 24 saatte %45’ini kaybetti. Korku ve panik, FTM sahiplerini tıpkı diğer kripto para umutları gibi yakaladı.

Sıkıntılar daha erken hafifler mi? Okumak FTM fiyat tahmini madalyonun gelecekteki fiyat olasılıklarını bilmek.Fantom Asiri Satilmis Gorunuyor FTM Canlanacak miFantom belirteci, belirteci varoluştan silebilecek büyük bir düşüşün eşiğinde. FTM’nin pazar genelindeki satışları, onu 2021’in destek seviyelerine getirdi ve bu da 2021’in ikinci yarısındaki her kâr rezervasyonuna bir alım rallisi sağladı.

FTM’nin benzer bir seviyeye dönüşü, az sayıda yatırımcının bu tokeni satın almakla ilgilendiğini ve bu da bir serbest düşüş senaryosuna neden olduğunu gösteriyor. Yaklaşan herhangi bir sorun olmaksızın tek bir günde %45’lik bir düşüş, mevcut kripto yatırımcıları arasındaki korkuyu gösteriyor.

RSI, 18’in altında aşırı satım seviyelerini gösteriyor, ancak duyarlılık, satın alma duyarlılığını teşvik etmek için çok zayıf. Şu anda kripto piyasası, geliştiricileri için bir iş fırsatı sağlayabilecek deneysel tokenlerin çoğunu içeriyor.

Bu senaryonun bir sonucu olarak, daha az etkili kripto projeleri, paha biçilmez bir piyasa değeri olmaksızın varlığının dışına çıkmaya zorlanıyor. FTM şu anda sadece 681.737.941 $ değerinde ve yatırımcıların sahip olduğu tek umut, yeşil çizgi ile belirtilen 2021 destek seviyelerine yakın konsolidasyon.

Piyasa senaryosundaki iyileştirme, daha az bilinen Altcoin’lere herhangi bir satın alma hissi getirmek için hayati olacaktır. Şu anda yatırım yapmaktan kaçınmalı ve amaçlanan yatırımın birkaç yüzdesinden fazlasını kullanmamalıdır. Piyasa duyarlılığının mevcut aşırı olumsuzluktan dönmesinin birkaç gün sürebileceğine dair göstergeler var.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.