Ethereum NFT Fiyatları Kripto Çöküşünden Sonra Geri Dönüyor – Ama Azuki Tankinge Devam Ediyor

Ethereum NFT Fiyatları Kripto Çöküşünden Sonra Geri Dönüyor – Ama Azuki Tankinge Devam Ediyor

decrypt.co

2 saat

Okuma süresi: ~3 m


En değerli ve talep görenlerin çoğu NFT toplama testeresi dün hızla düşen fiyat noktaları çevreleyen korku ve belirsizlik gibi kripto para piyasası çöküşü tokenize edilmiş koleksiyon alanına da döküldüğü ortaya çıktı.

Ancak bugün, bu NFT projelerinin çoğu, çok açık bir istisna dışında, önemli bir değer kazandı: Azuki, Ethereum olan profil resmi koleksiyonu geçen gün boyunca tartışmalara yol açtı.

NFT Fiyat Tabanından elde edilen veriler, aşağıdaki gibi projeler için taban fiyatın (veya ikincil bir piyasada listelenen mevcut en ucuz NFT’nin) olduğunu göstermektedir. Fored Ape Yat Kulübü, ay kuşları, Mutant Ape Yat KulübüClone X ve Doodles’ın tümü, ABD doları cinsinden ölçüldüğünde, ABD’den alınan verilere göre çift haneli yüzdelerle geri döndü. NFT Fiyat Tabanı.

Bir yandan, yükselen değerlemeler, dünün düşük seviyesinden 2.200 doların biraz üzerine yükselen Ethereum fiyatına bağlı. Şu anda, ETH fiyatı 2.300 dolar civarında. Ancak tüm hikaye bu değil, çünkü birçok koleksiyonun en düşük fiyatlı NFT’leri tamamen ETH ile ölçüldüğünde hala önemli ölçüde yükseliyor.

Twitter, %45 Fiyat Düşüşünün Ardından Azuki NFT Koleksiyonunun ‘Ölümünü’ Açıkladı

Moonbirds, sıcak yeni proje geçen ay piyasaya sürüldü teknoloji girişimcisi Kevin Rose ve PROOF Collective tarafından yürütülen proje, “mavi çip” olarak adlandırılan NFT projeleri arasında tek günlük en büyük geri dönüşlerden birini gördü.

Bu yazı itibariyle, Moonbirds için taban fiyat 25 ETH (yaklaşık 58.000 $) seviyesinde bulunuyor ve bu da USD değeri açısından son 24 saat içinde %41’lik bir değer artışına işaret ediyor. Belki de göreceli olarak yeni olması nedeniyle, Moonbirds dün daha sert bir darbe aldı ve yaklaşık 17 ETH’ye ulaştı.

USD cinsinden ölçülen, Bored Ape Yat Kulübü katı bugün %15 artışla 230.000$’a (99.8 ETH), Mutant Maymunlar %23 artışla 52.000$’ın (22.5 ETH) üzerine çıktı ve Diğer tapu sanal tapu işlemleri gelecek için Diğer metaverse oyunu— Bored Ape yaratıcılarından — %12 artışla yaklaşık 6.900 dolara (yaklaşık 3 ETH) yükseldi.

KriptoPunklar %5 ile 123.000 doların biraz üzerine (yaklaşık 53 ETH) daha mütevazı bir artış gördü. meebitler %28 artışla 13.400 dolara (5,8 ETH) yükseldi.

Bir NFT, dijital bir öğeye blok zinciri destekli bir makbuz gibi davranır ve türünün tek örneği profil resimleri, dijital illüstrasyonlar, spor koleksiyonları ve daha fazlası gibi şeyleri temsil edebilir.

Azuki parçalanır

Popüler NFT koleksiyonları arasında Azuki, bugünün tuhaf projesi. Takip etmek Geçmiş NFT projeleri hakkında tartışmalar Azuki’nin taban fiyatı, son 24 saat içinde USD değerinin %43’ünü kaybederek yaklaşık 24.000 $’a (10.4 ETH) düştü.

Önde gelen NFT pazarı OpenSea, analiz platformu tarafından kaydedilen 52,3 milyon dolar ile Pazar günü en düşük tek günlük Ethereum NFT işlem hacmine sahip oldu. Kumdan tepePazartesi günü yaklaşık 83.4 milyon dolara geri sıçradı.

Özellikle Azuki NFT’leri, sahiplerinin kurtarılması ve yeni gelenlerin yakın zamana kadar yanan bir sıcak profil resmi koleksiyonunda bir anlaşma yapmalarını umdukları için son 24 saat içinde çok satanlar oldu. KriptoSlam tüm pazarlarda son 24 saatte yaklaşık 45 milyon dolar değerinde Azuki satışı bildirdi – önceki döneme göre %734’lük bir artış.

Geçen gün bazı koleksiyonların yukarıda bahsedilen fiyat artışlarına rağmen, en iyi proje Bored Ape Yacht Club, hala en yüksek fiyatının oldukça üstünde. Sıkılmış Bir Maymun NFT 429.000 dolardan başladı (veya 152 ETH), 29 Nisan’da, kontrollü-hala Fazlasıyla başarılı—Otherdeeds başlatılır.

Şu an itibariyle, bir Broad Ape Yacht Club NFT’nin başlangıç ​​fiyatı iki haftadan kısa bir süre içinde hala yaklaşık %46 (USD olarak) düştü. Ancak bir gün önce, zirveden %55 düştü.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.