Ethereum Fiyatı RİSKLİ! Bundan sonra olacaklar sizi ŞOK OLMAMALI

Ethereum Fiyatı RİSKLİ!  Bundan sonra olacaklar sizi ŞOK OLMAMALI

kriptoticker.io

2 saat

Okuma süresi: ~2 m


Ethereum fiyatı, 3.000 dolarlık güçlü psikolojik fiyatı kırdı ve şu anda daha düşük işlem görüyor. Bununla birlikte, Ether için güçlü konsolidasyon alanı bu 3 bin alanda değil, 2.800 dolar civarında biraz daha düşük. Bugün, Ethereum için çöküş veya geri tepme olmak üzere 2 potansiyel durum senaryosu var. Bu mantıklı görünse de, gerçek fiyat hareketi genellikle basit bir yukarı veya aşağı hareketten çok daha karmaşıktır. Bu Ethereum fiyat tahmini makalesinde, Ethereum’un potansiyel hareketini analiz ediyoruz. Ethereum yükseldi mi?

Ethereum Kripto Nedir?

Ethereum, iş kanıtı olan Bitcoin ile aynı fikir birliği mekanizmasıyla başladı. Ancak proje, hisse kanıtına geçmek istiyor. Ethereum’da bu yeni protokolün adı Casper. Bitcoin’den farklı olarak, Ethereum’un Turing eksiksiz bir sanal makinesi vardır. Bu makine, daha iyi akıllı sözleşmeler olarak bilinen etkili, merkezi olmayan programlar oluşturmak için kullanılabilir. Bu programlar işlemlerle birlikte blok zincirine yazılır. Kullanıcılar daha sonra bu programların özelliklerine işlemler yoluyla erişebilmelidir. Bununla programın koşulları mantık ve durumlara bağlı olarak değiştirilebilir.

Ethereum Fiyatı yakında yükselir mi?

Ethereum fiyatı, son aşağı hareket sırasında 2.720 dolarlık desteğe doğru giden bir trend kanalı oluşturdu. Kurs yakında desteği sürdürmek veya trend kanalını takip etmeye devam etmek arasında karar vermek zorunda kalacağından, sadece birkaç gün içinde büyük bir patlama meydana gelebilir! Ethereum fiyatı 2.720 dolarlık desteği kırarsa, fiyatın düşüşe devam etmesini bekliyoruz. Fiyat azalan trend kanalını kırarsa, en az 3.000$’a kadar bir artış bekliyoruz. Bu, Ethereum kursunun başarması gereken en az şey olacaktır.

Ethereum Fiyati RISKLI Bundan sonra olacaklar sizi SOK OLMAMALI

Ethereum Fiyat Tahmini – Ether bundan sonra nereye varacak?

Ethereum fiyatı düşüş eğilimi gösterirse, fiyatın en yakın desteğe düşmesini bekliyoruz. Bu 2.500$ civarında, bu nedenle %11,5 civarında bir fiyat kaybı düşünülebilir. Bununla birlikte, bir yükseliş kırılması olursa, fiyat daha önce yazıldığı gibi 3.000 dolara yükselebilir. Bundan sonra, 3,290 dolar civarında son bir tırmanış bekliyoruz. Ethereum fiyatı yükselişe geçerse nihai hedef bu olacaktır. Kursun yükseliş mi yoksa düşüş yönünde mi kırılacağını söylemek henüz mümkün değil. Önce trend çizgisinin mi yoksa 2.720 dolarlık destek çizgisinin mi kırılacağını not etmek önemlidir. Hiçbir şey bozulmadan nereye gideceği belli olmaz.

1651612555 96 Ethereum Fiyati RISKLI Bundan sonra olacaklar sizi SOK OLMAMALI


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.