Ethereum Fiyat Baş ve Omuzlar paterni 1400 dolara düşüş öngörüyor

Ethereum Fiyat Baş ve Omuzlar paterni 1400 dolara düşüş öngörüyor

www.fxstreet.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


  • Ethereum fiyatı klasik bir Head & Shoulders modeline işaret ediyor.
  • Ethereum fiyatı amaçlanan hedefin yarısında.
  • Düşüş görünümünün geçersiz kılınması, 2725 doların üzerinde bir ihlaldir.

ETH fiyatı klasik bir ticaret modeli oluşturuyor, önümüzdeki günlerde açığa çıkma fırsatı kendini gösterebilir.

ETH fiyatı düşüş eğilimi sergileyebilir

Ayılar 2022 için en düşük fiyat bölgesine ittiğinden, Ethereum fiyatı şu anda 1935 dolardan işlem görüyor. Ethereum fiyat satışları, öncelikle kripto piyasasında güvenlik ve varlık argümanları, NASDAQ korelasyonları ve en son gelişmelerle ilgili genel duygu ile ilişkilidir. Uzaydaki diğer kripto para birimleri için sürdürülebilirlik sorusunu öneren LUNA / UST algoritmik stabilcoin skandalı.

Hacim profili göstergesine göre Ethereum fiyat satışları oldukça güçlü. Teknikler, 1400 dolarlık bir fiyat hedefi öngören klasik bir baş ve omuz modelini gösteriyor. Şu anda, ETH fiyatı hedefin yaklaşık yarısında ve bir sonraki aşağı hareketi yapmadan önce yukarı doğru hareket edebilir. 2100-2400 $ arasındaki günlerde düşüş eğilimi gösterebilir, ancak senaryo belirli bir giriş noktası verecek kadar gerçekleşmedi.

tm/eth/5.11.22

ETH/USDT 2 Günlük Grafik

Genel olarak düşüş trendinin geçersiz kılınması, 2725 doların üzerinde bir kırılma olacaktır. Boğalar bu hedefi ihlal edebilirse, düşüş görünümü geçersiz olacaktır. ETH fiyatı 3800 doları hedefleyebilir ve bu da mevcut Ethereum fiyatından %100 artışla sonuçlanabilir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.