Ethereum fiyat analizi: ETH düşmeye devam ediyor, 2.400 dolarlık destek kırıldı

Ethereum fiyat analizi: ETH düşmeye devam ediyor, 2.400 dolarlık destek kırıldı

www.kriptopolitan.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Son 24 saat içinde daha fazla düşüş gördüğümüz için Ethereum fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor ve son saatlerde 2.400 doların altına iniyor. Muhtemelen düşüş momentumu daha da devam edecek ve bir sonraki ana hedef 2.300 dolar olacak.

Ethereum fiyat analizi: ETH düşmeye devam ediyor, 2.400 dolarlık destek kırıldı 1

Kripto para ısı haritası. Kaynak: Coin360

Piyasa çok daha fazla olumsuzluk gördü, son 24 saat içinde test edilmeye devam edildi. Lider Bitcoin yüzde 6.29 kaybederken, Ethereum yüzde 6.21’in üzerinde. Bu arada, en iyi altcoinlerin geri kalanı daha da kötü bir performans gördü.

Son 24 saatte Ethereum fiyat hareketi: Ethereum yüzde 8 daha düştü

ETH/USD 2.360.17 ile 2.567.11 $ aralığında işlem gördü ve son 24 saatte güçlü bir oynaklık olduğunu gösteriyor. İşlem hacmi yüzde 37,82 artarak toplam 27,3 milyar dolar olurken, toplam piyasa değeri 286,44 milyar dolar civarında işlem gördü ve yüzde 19,41 pazar hakimiyeti sağladı.

ETH/USD 4 saatlik grafik: ETH 2.300 doları hedefliyor mu?

4 saatlik grafikte, güçlü satışların devam ettiğini görebiliriz, bu da muhtemelen bir sonraki 2.300 dolarlık büyük desteğin günün sonunda test edileceği anlamına geliyor.

Ethereum fiyat analizi: ETH düşmeye devam ediyor, 2.400 dolarlık destek kırıldı

ETH/USD 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

Ethereum fiyat hareketi, 4 Mayıs 2022’de 2.950$ işaretinin piyasayı tersine çevirmesinin ardından son günlerde istikrarlı bir düşüş gördü. İlk artışın 2.700$’a düşmesinden sonra, ETH/USD hafta sonu daha da aşağı yönlü test etmeye devam etti ve bir sonraki 2.500$’a ulaştı.

Dün gece geç saatlerde satış baskısının geri gelmesiyle hafif tepki ve konsolidasyon izledi. O zamandan beri ETH, bir sonraki 2.400 dolarlık fiyat kilometre taşını geçerek düşüş için bir uzantı olduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte, 2.300 dolarlık bir sonraki destek hala nispeten uzak olduğundan, Ethereum fiyatının daha da düşmesini bekliyoruz. Bir sonraki büyük desteğe ulaşıldığında, ETH/USD hızlı bir geri dönüş görebilir.

Ethereum fiyat analizi: Sonuç

Ethereum fiyat analizi, son 24 saat içinde 2.400 doların altına düşen güçlü bir düşüş gördüğümüz için bugün düşüş gösteriyor. Bu nedenle, 2.300 dolardan bir sonraki büyük desteğe düşmek için hala yer var.

Ethereum’un daha da ilerlemesini beklerken, Shiba Inu’yu Metamask’ta nasıl stake edilir, Ankr nasıl satın alınır ve Safuu 2022’de iyi bir yatırım mı hakkındaki makalelerimize bakın.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.