Ethereum fiyat analizi: ETH daha da bozuldu, 2.500 doları aşmaya hazır mı?

Ethereum fiyat analizi: ETH daha da bozuldu, 2.500 doları aşmaya hazır mı?

www.kriptopolitan.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


Dün konsolidasyondan sonra tekrar güçlü bir düşüş gördüğümüz için Ethereum fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor. Bu nedenle, satış baskısı hala güçlü olduğundan, bir sonraki 2.500 dolarlık desteğin ardından daha fazla olumsuzluk gelebilir.

Kripto para ısı haritası. Kaynak: Coin360

Piyasa son 24 saatte kırmızıda işlem gördü. Lider Bitcoin yüzde 4,2, Ethereum ise yüzde 5,95 kaybetti. Bu arada, en iyi altcoinlerin çoğu yakından takip ediyor.

Son 24 saatte Ethereum fiyat hareketi: Ethereum tersine dönmüyor, ani tekrar düşüyor

ETH/USD 2.523.86 – 2.696,65 $ aralığında işlem görüyor ve son 24 saat içinde güçlü bir oynaklık olduğunu gösteriyor. İşlem hacmi yüzde 28,22 artarak toplam 19,19 milyar dolar olurken, toplam piyasa değeri 304,62 milyar dolardan işlem gördü ve yüzde 19,32 hakimiyet sağladı.

ETH/USD 4 saatlik grafik: ETH 2.500 doları test ediyor

4 saatlik grafikte, satış baskısı azalmadığı için Ethereum fiyatının daha da düşmeye çalıştığını görebiliriz.

ETH/USD 4 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

Ethereum fiyat hareketi son günlerde güçlü satış baskısı gördü. 2.950$’a hızlı bir yükselişin ardından, ETH/USD 5 Mayıs 2022’de tersine döndü ve önceki 2.720$’a geri düştü.

Daha fazla konsolidasyondan sonra, Dün gelmek için potansiyel bir geri dönüş olduğunu gösteriyor. Bununla birlikte, bir gecede daha düşük bir artış, bu sefer 2,500 dolarlık desteğe ulaştı.

Bu nedenle, Ethereum fiyat hareketi, pazarın hala zayıf olduğuna dair güçlü bir sinyal gönderdi. Muhtemelen önümüzdeki 24 saat içinde 2.500 dolarlık desteği geçerek daha da fazla düşüş göreceğiz.

Ethereum fiyat analizi: Sonuç

Başka bir güçlü düşüş gördüğümüz ve 2.650 dolarlık ana desteği kırdığımız için Ethereum fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor. Bu nedenle, ETH/USD muhtemelen önümüzdeki hafta başında 2.500 doları aşacak şekilde daha da aşağılara gidiyor.

Ethereum’un daha da ilerlemesini beklerken, Shiba Inu’yu Metamask’ta nasıl stake edilir, Ankr nasıl satın alınır ve Safuu 2022’de iyi bir yatırım mı hakkındaki makalelerimize bakın.

Sorumluluk Reddi Sağlanan bilgiler ticaret tavsiyesi değildir. Cryptopolitan.com, bu sayfada verilen bilgilere dayanarak yapılan yatırımlardan sorumlu değildir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce bağımsız araştırma ve/veya kalifiye bir uzmana danışmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.