Ethereum Crypto çöküşünden kurtulacak mı?

Ethereum Crypto çöküşünden kurtulacak mı?

cripdesk.live

6 saat

Okuma süresi: ~2 m


İYatırımcılar düşünüyor Ethereum (ETH USD) Perşembe günü devam eden kripto çöküşü ile ilgilenirken fiyat tahminleri.

Hatta büyük bir oyuncu gibi ETH çarpmaya karşı savunmasızdır. Kripto para birimi, piyasanın büyük bir kısmı düşmeye devam ettiği için son günlerde değer kaybediyor. Bu yazı itibariyle, Ethereum yaklaşık olarak işlem görüyor. jeton başına 2.000 $. Bu, Temmuz 2021’den bu yana en yüksek fiyat.

Kripto para birimi çöküşüne neyin sebep olduğunu merak eden yatırımcılar, birkaç farklı nedene işaret edebilir. Bir örnek, devam eden ekonomik baskıdır. Bunun nedeni artan faiz oranları, yükselen enflasyon, durgunluk konuşmaları ve Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş.

Tüccarların, son çöküşün ardından kriptoların nereye gittiğini bilmek istemeleri anlaşılabilir.

Kripto paralar toparlanacak mı?

Haber, piyasanın “kripto kışı” olarak adlandırılan beklenen soğuma dönemine mi yoksa muhtemelen “kripto buzu çağı” olarak adlandırılan daha kalıcı bir soğukluğa mı ulaştığına dair spekülasyonlara yol açtı.

“Bitcoin, düşüş büyük bir satışı tetiklememesine ve Perşembe Tokyo seansında fiyat 30.000 doları kurtarmaya çalışmasına rağmen, geçen Temmuz’dan bu yana ilk kez 30.000 doların altına düşmeye devam etti ve kapattı.” Yuya Hasegawaşirketinde kripto piyasası analisti bit bankasıForbes tarafından görülen bir e-posta notunda yazdı.

Kripto yatırımcılarına umut verebilecek bir faktör, büyük oyuncuların partiye katılmaya başlamasıdır.

JPMorgan Chase, Morgan Stanleyve Goldman Sachs kripto para birimi ekiplerine sahip Wall Street firmaları arasındadır. Bu arada, liderliğindeki ana akım hedge fonları Alan Howard diğer Paul Tudor Jones milyarlarca doları dijital para birimlerine akıtıyor.

Yönetmelikte yer alan bazı hükümler Kraliçe’nin Konuşması dolandırıcılık yapmak için kripto varlıkları kullananları hedefliyor, ancak bunlara yatırım yapmayı seçenlerin nasıl korunacağı hakkında çok az şey söyleniyor.

Düzenleyici bir swat, kripto para birimlerini daha da aşağı gönderebilirken, hızlı kararlar var olan herhangi bir doğal değeri koruyabilir.

Gelecek belirsiz: ya kısa bir kış tatili ya da çığır açan bir buzul çağı mümkün görünüyor. Buna dayanabilecek bireysel bir para birimi veya platform yoktur.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.