Ethereum borsa teklifi 2 yılda %47 düştü

Ethereum borsa teklifi 2 yılda %47 düştü

Ethereum (ETH) borsa teklifi 2 yılda %47 düştü

Ethereum borsa teklifi 2 yılda %47 düştü Küresel kabul, kurumsal girişler ve DeFi patlaması, Ethereum’un önemli fiyat sıçramasında çok önemli bir rol oynadı. Bununla birlikte, fazla dikkat çekmeyen bir faktör, ETH’deki döviz teklif oranıdır.

Son 2 yılda, ETH balinaları muazzam miktarda Ethereum’u dijital ticaret platformlarından soğuk kripto cüzdanlarına kaydırdı. Sonuç olarak, Ethereum borsa teklifi neredeyse %47 azaldı. Flip tarafında, BTC de borsa arzında önemli bir düşüş gördü.

“Bitcoin ve Ethereum’un ilgili borsa teklifleri, son 2 yılın borsalardan en uzun süreli madeni para göçü olduğunu gösteriyor. 2 yıl öncesine kıyasla, borsalarda %25 daha az BTC arzı ve %47 daha az ETH arzı var ”dedi.

Dijital borsadan geçiş nedeniyle, kripto varlıklarına olan talep son 2 yılda önemli ölçüde arttı. ETH, Aralık 2019’dan bu yana %2,400’den fazla arttı. ETH’nin merakla beklenen ağ yükseltmesi Ethereum 2.0, Aralık 2020’de piyasaya sürüldü. Etherscan’a göre, ETH 2.0 saklama sözleşmesi şu anda toplam değeri 34 milyar dolar olan yaklaşık 9 milyon kripto para içeriyor. Ethereum borsa teklifi 2 yılda %47 düştü

Ethereum’dan kurumsal girişler

Fiyat artışlarına ve daha geniş kabule ek olarak, ETH ile ilgili ürünlere kurumsal ilgi de son 24 ayda fırladı. Ethereum yatırım ürünleri, 2021’de 2020’ye göre %50’den fazla artışla 1,4 milyar dolarlık giriş kaydetti. Dünya çapında yönetilen ETH varlıkları, Aralık 2021’in sonunda 16,7 milyar dolara ulaştı. ETH, yönetim altındaki küresel kripto varlıklarının %20’sinden fazlasını oluşturuyor.

“ETH’nin son olumsuz duygu turunda dört haftalık toplam 161 milyon dolarlık toplam çıkışa rağmen, Ethereum girişlerini 2020’de 920 milyon dolardan 2021’de 1,3 milyar dolara neredeyse ikiye katladı “En son Dijital Varlık Fonu Akışları denetim raporunda CoinShares’i vurguladı. Ethereum borsa teklifi 2 yılda %47 düştüdaha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.