Ethereum Başka Bir Temel Rekoru Kırdı

Ethereum Başka Bir Temel Rekoru Kırdı

Ethereum Başka Bir Temel Rekoru Kırdı

Ethereum Başka Bir Temel Rekoru Kırdı Ethereum ağı, adres sayısı yaklaşık 69 milyona ulaştığı için başka bir temel rekor kırdı. Ethereum’daki kısa vadeli toparlanma rallisi sırasında dönüm noktasına ulaşıldı.

Artan talep

Ethereum şu anda önceden belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesinin oldukça altında işlem görürken, ağdaki işlem aktivitesi geçen yılın Eylül-Ekim seviyelerinde kalıyor.

$ETH sahiplerinin sayısı artmaya devam ederek tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.34 milyon adrese ulaştı.

#Ethereum’un fiyatı hala Ath’nin altında olsa da, artan talebi yansıtarak artan sahip sayısıyla işlem sayısı yüksek seviyelerine yakın. pic.twitter.com/AERkYip3bx

— IntoTheBlock (@intotheblock) 17 Ocak 2022

Adres sayısındaki artışın nedeni büyük ihtimalle Ocak ayının başından itibaren bir anda yeniden büyümeye başlayan NFT sektörünün “ikinci nefesi”nde yatıyor.

Sağlanan zincir üstü verilere göre, Ethereum ağının büyümesi, yaz boyunca yalnızca bir büyük artışla birlikte, istikrarlı ve ilerici olarak kabul edilebilir.

Ethereum Başka Bir Temel Rekoru Kırdı

Ağ büyümesi ve fiyat hareketi

İki grafiği karşılaştırarak, iki ölçüm arasındaki farkı görmek kolaydır. Ağ büyümesi genellikle fiyat hareketlerinin takip etmesi gereken talep büyümesiyle ilişkilendirilir.

Piyasada herhangi bir pozitif fiyat hareketi olmadığı için Ethereum piyasa performansının şu anda düşüşte olduğu değerlendiriliyor. Aynı zamanda, kullanıcılar son aylardaki en güçlü ücret artışlarından birini görüyor.

ETH yanma oranının önerdiği gibi, kullanıcılar aktif olarak blok zinciri üzerinde çalışıyor; Bu nedenle, sonunda satın almak zorunda kalacakları madeni paraları aktif olarak harcıyorlar. Ancak kripto piyasasındaki varlıkların çoğunluğu %20-30’dan fazla düşerken, Ethereum’un büyük bir kripto para piyasa değeri ve yatırımcı hissiyatı oluşturduğu için takip etmekten başka seçeneği yoktu.

Basın zamanında, piyasadaki en büyük ikinci kripto para birimi, bir günlük işlemden sonra %2,3 düşüşle 3.267 dolardan işlem görüyor. Daha önce, Ether son altı günde %5,3 arttı.



daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.