Ethereum Balinaları Dogecoin Rakip Shiba Inu: Zincir Üzerindeki Verileri Boşaltırken Bitcoin ve Yeni Altcoin Projesi Biriktiriyor

Ethereum Balinaları Dogecoin Rakip Shiba Inu: Zincir Üzerindeki Verileri Boşaltırken Bitcoin ve Yeni Altcoin Projesi Biriktiriyor

Dailyhodl.com

5 saat

Okuma süresi: ~2 m


Dünyanın en büyük Ethereum (ETH) balinaları, köpek temalı meme jetonu Shiba Inu’yu (SHIB) boşaltırken önde gelen dijital varlık Bitcoin’i (BTC) ve yeni bir güvenlik tabanlı altcoini yakalıyor.

Balina izleme web sitesi WhaleStats’ın zincir üstü verilerine göre, son 30 gün içinde, derin cepli Ethereum yatırımcıları Bitcoin sabitlenmiş Ethereum varlığı Wrapped Bitcoin (WBTC), güvenlik protokolü Stronger (STRNGR) ve Bored Ape Yacht Club’ı biriktiriyor. jeton ApeCoin (APE).

Ethereum Balinalari Dogecoin Rakip Shiba Inu Zincir Uzerindeki Verileri Bosaltirken

Kaynak: WhaleStats

ETH balinaları ayrıca Dogecoin rakibi SHIB, oyun metaverse belirteci The Sandbox (SAND) ve kripto değişim platformu FTX’in yerel varlığı olan FTX Token (FTT) gibi dijital varlıkları da kesiyor.

Veriler, yüksek net değerli Ethereum tüccarlarının yaklaşık 5 milyon dolar değerinde ortalama 108 WBTC, 1,6 milyon dolar değerinde 109 STRNGR jetonu ve yaklaşık 1,2 milyon dolar değerinde 93.000 ApeCoin satın aldığını ortaya koyuyor. Bununla birlikte, balinaların 1.3 milyon dolarlık bir WBTC çıkışı vardı ve bu da WBTC’nin net girişini yaklaşık 3.7 milyon dolara getirdi.

Merkezi olmayan değişim platformu Serum (SRM) da yaklaşık 120.000 dolarlık mütevazı bir net çıkışa sahipti.

Ayrıca, varlıklı yatırımcılar FTT’de yaklaşık 4,5 milyon dolar, SAND’de 1 milyon doların biraz üzerinde ve SHIB’de 1.4 milyon dolarlık net çıkışlar kaydettiler.

Yakın tarihli bir WhaleStats’a göre cıvıldamak, balinalar o zamandan beri SHIB’deki rotayı tersine çevirdiler ve onu binlerce dolar ayarına kadar yutuyorlar. Son 24 saat içinde, yazı yazılırken yaklaşık 37.000 dolar değerinde 1.5 milyar dolarlık şaşırtıcı bir SHIB biriktirdiler.

Balinaların yakaladığı diğer dijital varlıklar arasında sanal gerçeklik tabanlı metaverse platformu Decentraland (MANA) ve sentetik varlık küratörü Synthetix (SNX) yer alıyor.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.