ETH Cüzdan Etkinliği ve Görüşmeleri Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı: Birleştirme Etkisi?

ETH Cüzdan Etkinliği ve Görüşmeleri Ayın En Yüksek Seviyesine Çıktı: Birleştirme Etkisi?

coinquora.com

4 saat

Okuma süresi: ~2 m


Davranış analizi firması Santiment, Çarşamba günü 592 binden fazla benzersiz cüzdan etkileşimi ile Ethereum adres etkinliği bu hafta büyük bir artış gördü ve ETH ile ilgili web tartışmalarının iki aydan fazla bir sürede en yüksek seviyelerine ulaştığını ekledi.

📊 #Ethereum’un adres etkinliği bu hafta gerçekten hız kazandı ve Çarşamba günkü 592 bin adres, bir ay içinde en yüksek benzersiz etkileşim sayısı oldu. Bu arada, $ETH için sosyal tartışmalar iki aydan fazla bir sürede en yüksek seviyelerine ulaştı. 👍 https://t.co/4xsQLD8VaN pic.twitter.com/2pwlN1lXUa

— Santiment (@santimentfeed) 22 Nisan 2022

Santiment’in metrik platformuna göre, Ethereum’un (ETH’nin) günlük aktif adresleri (DAA) 18 Mart’tan bu yana en yüksek puanlarına ulaştı. Bu arada, Santiment’in iddia ettiği gibi kripto topluluğu Ethereum hakkında çok yüksek sesle konuşuyor.

ETH Social Volume (18019) ve Dominance (%15,57), bu yılın 20 Şubatından bu yana en yüksek rakamlarına ulaştı. Bu, kripto topluluğunun Twitter, Telegram ve Reddit dahil olmak üzere sosyal platformlardaki Ethereum tartışmalarında çok aktif olduğu anlamına gelir.

Metrik takipçisi bu artışların arkasındaki nedenleri belirtmemiş olsa da, Ethereum adres etkinliğindeki ve görüşmelerdeki artış, diğer faktörlerin yanı sıra yaklaşmakta olan “Birleşme”ye atfedilebilir.

Bu haftanın başlarında, Ethereum geliştiricisi Tim Beiko, Ethereum’un PoW’dan PoS’a geçişinin 2022’nin üçüncü çeyreğinin sonraki aylarında “muhtemel” olduğunu söyledi. Bloomberg’den gelen bir raporda, %9 ETH stake getirisinin ve -%2 azalma, birleştirme sonrası gerçekleşecek.

Ayrıca, Ethereum madenciliği için GPU’ların fiyatı, ETH madenciliğini geçersiz kılacak değişiklikten önce düşmeye devam ediyor. Bu arada, Ethereum Foundation DevOps uzmanı Parithosh Jayanthi, takipçilerini zaman zaman “Testing The Merge ekibinin neler yaptığı” konusunda bilgilendiriyor.

Jayanthi bir tweet’te “Fırın birleştirme test ağının amacı, topluluğun düğümlerini çalıştırma, sözleşmeleri dağıtma, altyapıyı test etme vb. “Topluluğun birleşme sonrası dünya hakkında bir fikir edinmesine yardımcı olduğunu umuyoruz!”

CoinQuora tarafından önceki bir makalede bildirildiği gibi, Ethereum’un Birleşmesi o kadar büyük bir değişiklik ki, neredeyse blok zinciri ekosistemini değiştirecek. Halk, hareketin endüstriyi yaratıp yaratmayacağını bilmek için sadece gerçekleşmesini bekleyebilir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.