ETH 2K Doların Altına Düşerken Ethereum Fiyatında İzlenecek Bir Şey Olabilir: Santiment

ETH 2K Doların Altına Düşerken Ethereum Fiyatında İzlenecek Bir Şey Olabilir: Santiment

u.bugün

6 saat

Okuma süresi: ~2 m


Zincir üstü analitik firması Santiment’e göre, Ethereum balinaları son 24 saat içinde en son Ocak ayında görülen hızda ETH işlemi yapıyor. Santiment tarafından sağlanan tabloya göre, Ethereum balinaları, 11 Mayıs’ta her biri 1 milyon dolar veya daha fazla değerinde toplam 2.956 işlem gerçekleştirdi ve yaklaşık beş ayın en yüksek balina işlemlerinin günü oldu.

🐳 #Ethereum’un balinaları bugün son derece aktif ve değeri 1 milyon dolar veya daha fazla olan 2.596 işlemi ateşledi. Bu, Ocak ayından bu yana en yüksek balina işlemlerinin günü ve geçen Temmuz’dan bu yana ilk kez ETH dolarının 2 bin doların altına düşüp düşmediğini izlemek için bir şey. https://t.co/FZoTsFJwEn pic.twitter.com/MVFEpzysxN

— Santiment (@santimentfeed) 11 Mayıs 2022

Santiment, bu tür bir balina işleminin, Ethereum 2.000 doların altına düştüğü için izlenecek bir şey olabileceğini belirtiyor. Son piyasa satışlarının ortasında, Ethereum son 24 saat içinde %10’dan fazla düşüşle yazı yazılırken görülen 1.701 $’ın en düşük seviyelerine ulaştı. Ethereum şu anda 1.951 dolardan işlem görüyor.

Ticaret Görünümü

U.Today tarafından daha önce bildirildiği üzere, son haftalarda kripto borsalarına 330.000’den fazla ETH gönderildi. Borsalara girişlerdeki artış, azalan talepten kaynaklanan artan satış baskısına işaret edebilir. Varlık satışa çıkarıldığından, bu, borsalarda kullanılabilirliğine ve bunun sonucunda fiyat düşüşüne yol açar.

Olumlu bir kayda göre, dünyanın en büyük dijital bankacılık platformlarından biri olan Brezilya merkezli Nubank, kripto para birimleri, Bitcoin ve Ethereum için satın alma, tutma ve satma yeteneklerine yeşil ışık yaktı.

Ethereum, piyasadaki düşüşün ortasında 352 milyon dolar değerinde tasfiye kaydetti

Ethereum, son satışlarda genel kripto para piyasası ile birlikte düştü. Kripto para birimleri, Çalışma İstatistikleri Bürosu’nun Nisan ayı tüketici fiyatlarının Dow Jones tarafından yapılan ankete katılan ekonomistlerin beklediğinden biraz daha yüksek olan %8.3 arttığını bildirmesinin ardından hisse senedi piyasasının yanında düştü.

📈 #Ethereum $ETH 100+ Coin Tutan Adres Sayısı 1 ayın en yüksek seviyesi olan 42.966’ya ulaştı

04 Mayıs 2022’de 42.935 ile önceki 1 ayın en yüksek seviyesi görüldü

Metriği görüntüle: https://t.co/FbjiMG3uFX pic.twitter.com/QR7qe83lbM

— glassnode uyarıları (@glassnodealerts) 12 Mayıs 2022

CoinGlass’a göre, son 24 saat içinde kripto pazarında yaklaşık 1,29 milyar dolarlık tasfiye yaşandı. Ethereum, son 24 saat içinde 352 milyon dolar değerinde tasfiye yaşadı.

Piyasa oynaklığına rağmen, Ethereum’un 100’den fazla coin tutan adres sayısı, beş ayın en yüksek seviyesi olan 42.995’e ulaştı. Ethereum’un işlem hacmi de Glassnode uyarılarına göre 11 ayın en yüksek seviyesi olan 127.411.285 ETH’ye ulaştı.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.