ETH 2.0 Mevduatları Yükselirken ETH Sıfır Olmayan Adresler Yeni Bir Yüksekliğe Ulaştı – Ethereum Kurtarıldı mı?

ETH 2.0 Mevduatları Yükselirken ETH Sıfır Olmayan Adresler Yeni Bir Yüksekliğe Ulaştı – Ethereum Kurtarıldı mı?

thecryptobasic.com

2 saat

Okuma süresi: ~3 m


ETH 2.0 Mevduatları Yükselirken Sıfır Olmayan ETH Adresleri Yeni Bir Yüksekliğe Ulaştı.

Hem fiyat hem de pazar açısından en büyük ikinci kripto para olan Ethereum (ETH) iyi bir hafta geçirmedi. Ayılar önceki kazançları çiğnemeye çalıştıkça, fiyat cephesinde işler karışıyor. Bu yazının yazıldığı sırada CoinMarketCap verilerine göre ETH 2.359 dolardan işlem görüyor. Madeni para, toplamda yaklaşık 285,7 milyar dolarlık bir piyasa değeri yayınlıyor.

Ana Destek Mücadelesi

Piyasa değeri önceki yıllara kıyasla hala etkileyici olsa da, Ethereum topluluğu fiyat kazanımları açısından kötü bir zaman geçiriyor. ETH son birkaç gündür kontrolünü kaybediyor ve insanlar bir kayıpla kurtulmak zorunda kalabileceklerinden endişeleniyorlar. Aslında, son araştırmalar, çoğu perakende yatırımcının, bu düşüş anında bile ETH çantasını almaktan uzak durmayı tercih ettiğini gösteriyor. Bu, Ethereum yatırımcıları arasında artan bir belirsizlik hissine işaret ediyor.

Birincisi, bu umutsuzluk duygusu, ETH’nin 2.400 dolar olan en önemli destek seviyesindeki başarısız tutuşu tarafından körüklenmiş olabilir. Bu seviyede 687.000’den fazla adres var ve 14 milyon dolara yakın ETH madeni parası tutuyor. Bu seviyeden aşağı yönlü bir kırılma, düşüş duygularını artırabilir ve fiyatı 1.700 dolara geri gönderebilir.

Kayıp Adresler

Glassnode’dan gelen son veriler, 26,5 milyondan fazla ETH adresinin zaten kayıp bölgesinde olduğunu gösteriyor. Bu, mal sahipleri şimdi satmaya karar verirlerse zarar edecekleri anlamına gelir. Bu, bu sayının iki yılda ulaştığı en yüksek rakam.

📈 #Ethereum $ETH Kayıp Adres Sayısı (7d MA) 2 yılın en yüksek seviyesi olan 26.528.226.214’e ulaştı

Metriği görüntüle: https://t.co/eTr2V1rqmQ pic.twitter.com/FdoaiGVCDp

— glassnode uyarıları (@glassnodealerts) 10 Mayıs 2022

ETH 2.0 Ethereum’u Kurtarabilir mi?

Fiyat cephesi yatırımcılar için pek çekici görünmese de, Ethereum diğer alanlarda büyük puan alıyor ve bu iyi bir şey. Bir Glassnode raporu, ETH 2.0 mevduat sözleşmelerinin 12.528.338 ETH coin ile Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine ulaştığını ortaya koyuyor. Bu, özellikle piyasadaki mevcut çalkantı dikkate alındığında olumlu bir gelişmedir. Bu gelişmenin fiyat eğilimi üzerinde bir etkisi olup olmayacağı henüz görülmedi.

📈 #Ethereum $ETH ETH 2.0 Mevduat Sözleşmesindeki Toplam Değer, az önce 12.528.338 ETH’lik bir ATH’ye ulaştı

Metriği görüntüle: https://t.co/SzbMPqvhlb pic.twitter.com/grhAyHML9e

— glassnode uyarıları (@glassnodealerts) 10 Mayıs 2022

Sıfır Olmayan Adreslerde Artış

Üzücü fiyat düşüşüne rağmen, ETH topluluğu için hala iyi haberler var. Ethereum ağındaki sıfır olmayan adreslerin sayısı 80,368,821 ATH’ye ulaştı. Bu da iyi bir şey. Bu, adresler minimum miktarda olsa bile ağın kullanıcı tabanının büyüdüğü anlamına gelir.

📈 #Ethereum $ETH Sıfır Olmayan Adreslerin Sayısı az önce 80.368.821 ATH’ye ulaştı

Metriği görüntüle: https://t.co/beS1MtIgAZ pic.twitter.com/YoBAOgzueX

— glassnode uyarıları (@glassnodealerts) 10 Mayıs 2022


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.