EOS Fiyat Analizi: EOS, rahatsızlıktan kurtulamıyor

EOS Fiyat Analizi: EOS, rahatsızlıktan kurtulamıyor

www.thecoinrepublic.com

3 saat

Okuma süresi: ~2 m


•EOS/USD şu anda 2.52$ olarak fiyatlandırılmıştır ve geçen gün %9.80 düşmüştür.

•Teknik göstergeler yakın dönem için şahin bir görünüme işaret ediyor

•İşlem hacimleri son bir günde %41,77 azaldı

Kısa Vadeli Görünüm: EOS fiyat düşüşü 2 $ seviyesini kıracak mı?

EOS Fiyat Analizi EOS rahatsizliktan kurtulamiyor

Kaynak: TradingView tarafından EOS/USD

Bugünkü EOS Fiyatı, 24 saatlik işlem hacmi 859.293.056 USD ile 2.52 USD’dir. EOS, son 24 saatte %9,80 düştü. Cari fiyat seviyelerinde oluşan artan kar rezervasyonlarının bir sonucu olarak işlem hacimleri son bir günde önemli ölçüde azaldı. Hacim-Piyasa Değeri Oranı, altcoin için 0.3454’te duruyor.

EOS Fiyatı yükseliş bölgesine geçmek için 2,50 dolarlık direnç bölgesini aşabilse de, son zamanlardaki yükseliş EOS’un düşüş eğilimini aşması için yeterli değildi ve altcoin aşağı yönlü baskı altında geri gelmeye başladı. Son ralli yanlış bir çıkış gibi görünüyor. Momentum ayıların yanında yer almaya devam ederse ve boğalar 2,75$ civarındaki güçlü direnci geçemezse, o zaman EOS fiyatı küçük bir düzeltmeye tanık olabilir ve 2,35$ veya daha fazlasına yerleştirilen desteğe düşebilir. Şu anda EOS, yatırımcılar arasındaki kararı yansıtacak şekilde, dört saatlik grafikte 50 SMA’nın üzerinde ancak 20 SMA’nın altında işlem görüyor.

AYRICA OKUYUN – Beeple Digital Art NFT ile 69 Milyon Dolar Kazandığında

EOS için Uzun Vadeli Görünüm

1650661016 15 EOS Fiyat Analizi EOS rahatsizliktan kurtulamiyor

Kaynak: TradingView tarafından EOS/USD

EOS için RSI eğimi, 14 günlük ortalamanın (50.55’te işlem görüyor) üzerinde işlem görüyor ve altta yatan yükselişte kademeli bir yükselişi yansıtıyor. İki gün önce günlük MACD grafiğinde bir yükseliş geçişi meydana gelse de varlık, mevcut fiyat seviyelerinde alıcıları çekmekte zorlandığı için zayıf bir duyarlılık sergiliyor. MACD ve sinyal çizgileri, yükseliş geçişinden sonra yatay bir eğilimi koruyor ve altta yatan yükseliş eğilimindeki bir zayıflığı yansıtıyor.

Çözüm

EOS fiyatı, günlük grafikte gelişen aşağı yönlü mumdan da anlaşılacağı gibi, satış baskısında bir artış yaşıyor. Bu nedenle, alıcılar satıcılara yer verdiği için fiyatların önümüzdeki günlerde düşmeye devam etmesi muhtemeldir.

destek: $2.35-2$

Rezistans: 2,75$-3$

sorumluluk reddi

Yazar veya bu makalede adı geçen kişiler tarafından belirtilen görüş ve görüşler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve finansal, yatırım veya diğer tavsiyeleri oluşturmaz. Kripto varlıklarına yatırım yapmak veya alım satım yapmak, finansal kayıp riskiyle birlikte gelir.


 

daha fazla kripto haber için sitemizin kategorisini incelemeyi unutmayınız, Bu bilgilerinin tamamı google üzerinden sağlanmaktatır.

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.